Saa Coolbetis tasuta spinne ja võida pilet jalgpalli MM-ile
  • Jokker.ee
  • 02.04.2018
  • 0

Saa Coolbetis tasuta spinne ja võida pilet jalgpalli MM-ile

Esmaspäeval, 2. aprillil algas Coolbetis kaks nädalat vältav kampaania, mis võimaldab saada tasuta keerutusi ning võida 3000-eurose jalgpalli MM-i auhinnapaketi. Täpsema info kampaania kohta koos reeglite ning edetabeliga leiad sellelt lehelt


Kampaania koosneb kahest perioodist:
1) 2.-8. aprill
2) 9.-15. aprill

Kampaaniast saab võtta osa iga päev, milleks ava kampaanialeht, leia sealt vastava päeva boonuskood ning tee vähemalt 5-eurone deposiit. Selle eest antakse Sulle 10 tasuta spinni valitud slotimängus.

Iga keerutuse väärtus on 10 senti ning saadud võite läbi mängima ei pea (küll tuleb Coolbeti kasiinos ühel korral läbi mängida deposiidi summa). 

Edasi käib võistlus juba sellele, kes suudab 10 tasuta spinniga enim võita. Iga päev on võimalik saada kirja üks tulemus ning IGA PERIOODI (EHK NÄDALA) viite parimat ootab 20-100 tasuta spinni Starbursti slotimängus.

Kahe nädala jooksul parima skoori saanud mängijat premeeritakse aga 3000-eurose jalgpalli MM-i paketiga, milles sisaldub:
* Edasi-tagasi lennupileteid Stockholmist Nizhny Novgorodi
* 2 ööd majutust 3-tärni hotellis (17.-19. juuni)
* 2 pääset Rootsi - Lõuna Korea alagrupi mängule
NB! Juhul kui Arlanda Stockholmi lennujaam pole võitjale kõige lähemal asuv rahvusvaheline lennujaam, siis kaetakse ka reisimiskulud Stockholmi (kuni 500€).

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker