Panusta Coolbetis Eesti jalgpallile ning sõida Venemaale MM-i vaatama
  • Jokker.ee
  • 06.03.2018
  • 0

Panusta Coolbetis Eesti jalgpallile ning sõida Venemaale MM-i vaatama

Coolbet korraldab oma klientidele eksklusiivse panustamisvõistluse, mille parimat ootab reis kahele suvel Venemaal toimuvatele jalgpalli maailmameistrivõistlustele. 

Pea meeles, et kampaanias osalemiseks pead Sa sellega kindlasti vastaval Coolbeti lehel liituma, klikkides kastikesel "OSALEN"!

Pärast liitumist tuleb lihtsalt panustada ning oma panustega võita. Võidab see, kellel on kõige kõrgem koefitsiendite summa kolme võidupileti peale. Teha võib nii üksik- kui mitmikpanuseid, kuid vähemalt üks panus peab olema Eesti jalgpalli peale (Premium Liiga või Esiliiga).

Mitmikpanuse puhul võib valida mistahes spordiala või liigat, kuid mitmikpilet peab sisaldama vähemalt ühte panust Eesti liigajalgpalli peale. Võistluse raames võib teha piiramatul hulgal panuseid ning iga mängija võib võita maksimaalselt ühe auhinna.

Peaauhinnaks on reis kahele Venemaale milles sisaldub:
- Edasi-tagasi lennupiletid Stockholmist Nizhny Novgorodi,
- 2 ööd majutust 3-tärni hotellis (17.-19. juuni),
- 2 pääset mängule.
NB! Juhul kui Arlanda Stockholmi lennujaam pole võitjale kõige lähemal asuv rahvusvaheline lennujaam, siis kaetakse ka reisikulud Stockholmi (kuni 500€). 

Teine koht saab 100-eurose, 3. koht 50-eurose, 4.-5. koht 25-eurose ning 6.-10. koht 10-eurose spordiboonuse. Boonuse läbimängimise nõue on 6x miinimumkoefitsiendiga 1.70 ja boonus tuleb läbi mängida 30 päeva jooksul.

Arvestatakse ainult neid panuseid, mis olid tehtud pärast "osalemise" nupu vajutamist. Tühistatud panused ja piletid, millele on tehtud Cash Out, ei lähe arvesse. Miinimum panuse summa on €5 ning kõik piletid peavad olema otsustatud hiljemalt 8. aprilliks kell 23:59.

COOLBETIGA SAAD LIITUDA SIIN!

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Pokker
Spordiennustus
Kasiino