Hea slotipromo Pafis - saa iga päev 15 tasuta keerutust!
  • Jokker.ee
  • 08.09.2018
  • 0

Hea slotipromo Pafis - saa iga päev 15 tasuta keerutust!

6.-12. septembrini kestab Pafi online-kasiinos kasulik pakkumine, mille käigus antakse igale mängijale iga päev 15 tasuta keerutust slotimängus Legends of the Colosseum!

Tasuta spinne saavad nii uued kui olemasolevad kliendid ning võidetud raha EI PEA kuskil täiendavalt läbi mängima. Ainsaks eelduseks on pakkumisega iga päev liituda ning teha eelnevalt 10 euro eest panuseid samas slotimängus. NB! Selles pakkumise matemaatiline EV on €2,35 päevas!

button.png

Pakkumistes osalemiseks: 

1. Loo Pafi konto (kui sul seda veel pole) või ava vastav promo leht Pafi portaalis

2. Aktiveeri pakkumine

3. Mängi 10€ pärisraha eest Legends of the Colosseum slotikat

4. Mõne minuti pärast saad 15 tasuta keerutust

5. Järgmisel päeval korda sedasama! 

EE_Slots-welcome-offer-€10-Cash_1380x240.jpg

Mängust

Mängu ülesanne on võita gladiaatorina kõik vastased ja saada Colosseumi Legendiks. Paf Game Studio slotika uues ja veelgi uhkemas versioonis toob boonusmäng Sinuni elu vingeima kahevõitluse.

Saad valida erinevate vastaste vahel, kes on Sinust kas nõrgemad või tugevamad. Nõrgema vastasega on duelli võitmine tõenäolisem. Iga duell annab võimaluse järgmisele tasemele jõuda. Iga tasemevahetusega võidad raha ja tasuta keerutusi.

Kui jõuad 10. tasemele, oled saanud Colosseumi Legendiks. Sellest hetkest alates võidad tasuta keerutusi iga kord, kui vastase võidad. Kõige tugevama vastase võitmine toob 150 tasuta keerutust. Boonusmängu suurim võit on 154 002 €, kui mängid kõrgeimal panusetasemel. Ja ära unusta, et seda mängu saab mängida vaid Pafis!

Boonus.jpg

1) Ava konto ja saad pärast registreerumist 25 tasuta spinni slotimängus Joker Pro.  

2) Tee vähemalt 10-eurone deposiit ning saad €10 TÄIESTI NIISAMA! 

NB! Tasuta keerutustega saadud võidud makstakse välja päev pärast kriteeriumide täitmist ning neid ei tule hiljem kuskil läbi mängida. 

Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5