Heategevusliku pokkerisarja saates: Kelly Limonova ja Merike Anderson
  • Jokker.ee
  • 21.12.2021
  • 0

Heategevusliku pokkerisarja saates: Kelly Limonova ja Merike Anderson

Pokkeristriimi "Double Grind" heategevuslik sarja "Green road to the Kings of Tallinn” järgmises saates asuvad võistlustulle Kelly Limonova ning lausa 11 korda Eesti parimaks korvpalluriks valitud ja tänavu koondisemängudega lõpu teinud Merike Anderson.

Sarja heategevuslikuks eesmärgiks on aidata Eesti metsa juurdekasvule ja elurikkuse suurenemisele! Iga kogutud 5 € kohta istutab Sihtasutus Koosloodus ühe laialehelise puu mida Eesti looduses napib: saare, jalaka, künnapuu, tamme, pärna või vahtra. Iga saates osalev Grinder annetab vähemalt 100 € või 10% mänguga teenitud kasumist, millele lisaks saavad oma panuse anda annetustega ka vaatajad.

OlyBeti pokkeri advendikalender 19.12-24.12

Igas saates asuvad võistlustulle ühise meeskonnana kaks mängijat, et 1000 € algsumma erineva pokkeriformaadi turniire mängides võimalikult suureks kasvatada. Kõige parema tulemuse saavutanud mängijatepaar saab lisaauhinnaks 19.-27. veebruarini 2022 aset leidva Kings of Tallinna pokkerifestivali põhiturniiri 1100 € piletid. 

Korraldajad prognoosivad koguda toetuseks vähemalt 5000 € ehk 1000 uut väärtuslikku puud. Esimese viie võistluspaariga on kogutud juba 350 puud ning 9 saadet on veel tulemas!

Sarja lõpus 19.02.2022 toimub vaatajate vaheline finaalturniir OlyBetis, kuhu on samuti lisatud Kings of Tallinna põhi- ja kõrvalturniiride pileteid 2000 € väärtuses. Vaatajate tasuta finaalturniirile pääseb iga saate ajal toimuvatelt eriturniiridelt.

Vaata siinsamas artiklis Kelly ja Merikese saadet teisipäeval, 21.12 algusega kell 19


Nii olemasolevaid kui uusi OlyBeti mängijaid ootab GG-võrgustikku esmakordsel sisselogimisel (pärast pokkeri aliase valimist):

- 2000$ tervitusboonus (tuleb aktiveerida omal sobival ajal, pärast mida kehtib 90 päeva)
- 300$ väärt mesinädalad (tuleb aktiveerida esimese 7 päeva jooksul)
- 100$ väärtuses tasuta turniiripileteid
- Ja kuni 100% cashback Fish Buffet lojaalsusprogrammiga.Tähelepanu! OlyBet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!


Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5