Igapäevane freerollide maania Coolbetis: kasvata riskivabalt oma bankrolli!
  • Jokker.ee
  • 10.02.2018
  • 0

Igapäevane freerollide maania Coolbetis: kasvata riskivabalt oma bankrolli!

Selle nädala alguses oma uue pokkeritoa käivitanud Coolbeti avamispidustused on täies hoos ning käimas hulk magusaid freerolle.

Nagu lubatud sai, on eksklusiivseid tasuta turniire igale maitsele ning mängijatele jagatakse nii raha, tasuta panuseid kui keerutusi. Hea õnne korral on võimalik võita ka 1200-eurone pakett kevadel Tallinnas toimuvale rahvusvahelisele suurturniirile Coolbet Open. 

Freerollid Coolbet.jpg

Veebruaris avatud Coolbet Poker tegutseb eestlastele tuttavas MPN võrgustikus ning annab läbi erinevate promode ära enam kui 1000 euro väärtuses lisaauhindu iga päev. 

Coolbet Open toimub Tallinna Hiltonis 2.-6. mail. 550-eurose sisseostuga NLH põhiturniirile oodatakse ligikaudu 400 mängijat, lisaks on kavas ka enam kui 20 kõrvalturniiri ning erinevad lõbusad peod. 

Coolbet kuulub Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni toetajate hulka ning soovib hoida Eesti pokkerikommuuniga tihedat sidet. 

Coolbeti pokkeritoa ülevaatega saad tutvuda siin. Uusi liitujaid ootab kuni 2000-eurone tervitusboonus!

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker