Ihaldatud Paf Live'i karikas on nüüd ka Jimmy Philippel
  • Jokker.ee
  • 02.02.2020
  • 0

Ihaldatud Paf Live'i karikas on nüüd ka Jimmy Philippel

Eesti oma prantslane Jimmy Philippe Dewerdt on Paf Live'i karikat taga ajanud juba ammu. Veebruari turniiril sai unistus ka teoks.

Populaarne Paf Live sai taaskord ühe esinemiskorra kirja juba veebruari esimesel päeval. Kas oli süüdi siis selletalvine kehv suusailm või kuu alguse palgapäev, kuid 115 mängijat oma kaardid pokkerilaual ristasid. Neist lausa 26 kasutasid ka re-entry kaarti.  Auhinnafondi  kogunes rekordiliselt 8705 eurot, mis ületas napilt jaanuarikuist panka.

Mäng algas edukalt Jens Erik Riisile, kes võitis loosi tahtel 70 eurot, just täpselt Paf Live'i piletiraha. Mäng algas tempokalt nii mitmelegi mängijale, mistõttu re-entry järgselt sattusid waitingusse nii Jaan Vasser, Laur Sibold kui ka vahepeal Tallinna õhku hingama tulnud alati särav Kristi Kirs koos Rauno Arrasega.  Auhinnalistel kohtadel triumfeerisid seekord siiski hoopis teised näod. 

Kohe algul haarasid ohjad oma lauas Siim Sooäär ning Mauri Dorbek, kuid üsna pea nende seltsi sattunud Jimmy Philippe Dewerdt hakkas eelnimetatutele korralikku konkurentsi pakkuma. Kõrvallauas lõbutses korralikult vahepeal pimesi vastaseid callinud Madis Müür, kellele kaardijumal isegi nelikut näitas.

Pafi tšempionidest tulid varasemat tiitlit kaitsma nii mulluse maikuu turniiri võitja Katrin Rajasalu kui ka eelmise kuu esimese koha mees Urmo Einard. Viimane näitas ka seekord tasakaalukat mängu ja saavutas õigel hetkel duubleid saanuna 3. koha, millega teenis 1175 eurot. Naistest aga seevastu oli edukaim Liisa Eesmaa, kes pole küll palju live mängudel osalenud, kuid platseerus parima naisena lõpuks 8. kohal. Mullikohaga pidi leppima Carmen-Elina Vist, kelle  jäi alla Jimmy Philippe Dewerdti -le, kui viimane oli ka flopis kümmet tabanud.

Vana kala Madis Ormisson vedas välja 12. kohale ning teenis 200 eurot, Janek Hin lõpetas üheksandana, mullimängus õhukese stäki käes vaevelnud Aimar Leesalul läks aga nii hästi, et mees omandas kuuenda koha auhinnaraha, mis oli 452 eurot

Kõige suuremat peavalu põhjustas vastastele kaasmängijatele salapäraseks jäänud Matis Martens, kelle oskuslik mängustiil pani kohati jõuetusest ohkama nii neljanda koha saavutanud Adriaan Hobo kui turniiri viienda Siim Sooääre. Sestap tekkisid Jimmy Philippe Dewerdti eestvedamisel diili arutelud juba siis, kui finaallauda oli istuma jäänud neli parimat. Diil aga esiti Matist ei peibutanud ning seetõttu tuli heitlust jätkata. Lõpuks, kui oli käes Matise ja Jimmy heads up aeg, oli Matis lõpuks valmis auhinnaraha osas käed lööma. Meeste stäkid olid võrdsed, seega otsustati, et mõlemale jääb 2000 eurot ning mäng jätkub karikale ning 150 eurole. Kaua ei pidanud lõpplahendust ootama ning Jimmy  seisis vastamisi Matise -ga. Lauast õnnestus esimesel emandat tabada ning turniiri saatus oli otsustatud. See ei ole Jimmy Philippel esimene kord Pafi rahakohtadel platseeruda, 2019. aastal õnnestus tal see lausa kahel korral.  

Paf Live 1.02.2020: €70 No Limit Holdem re-entry (115 osalejat, 26 re-entryt):
1. koht Jimmy Philippe Dewerdt € 2150
2. koht Matis Martens  € 2000
3. koht Urmo Einard € 1175
4. koht Adriaan Hobo € 827
5. koht Siim Sooäär € 565
6. koht Aimar Leesalu €  452
7. koht Eduard Kruglov-Arutiunian € 348
8. koht Liisa Eesmaa € 295
9. koht Janek Hin € 252
10. koht Lauri Liias € 226
11. koht Martin Salong € 208
12. koht Madis Ormisson € 200

Turniiri live-blogi on võimalik täismahus lugeda siit.

Järgmine Paf Live'i lahing toimub juba märtsis. Turniirile saab kvalifitseeruda kasvõi tasuta - ikka Pafi pokkeritoas. 

small_width.jpg

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker