Jaanuari Paf Live'i paremusjärjestus tõi nii uusi kui ka tuttavaid nimesid
 • Jokker.ee
 • 09.01.2022
 • 0

Jaanuari Paf Live'i paremusjärjestus tõi nii uusi kui ka tuttavaid nimesid

2022. aasta esimene Paf Live on peetud. Rahakohtadele jõudis mitu pokkeriringkondadele juba  tuttavat nime. Tšempion on aga täiesti uus nägu. 

Laupäeval, 8. jaanuaril kogunes Olympic Park Casinosse hulk pokkerihuvilisi, et võtta osa mõnusast turniirist Paf Live. Kui algul oli mängijaid võrdlemisi vähe, voolas neid aina juurde ja juurde ning lõplik osalejate arv oli kõrgemgi kui kuu varem. Unikaalseid mängijaid kogunes 68, neist 19 tegi ka re-entry. Auhinnafond paisus 5286 euro suuruseks ja sellest jagus 10 parima mängija autasustamiseks. 

Esimene võitja oli Taavi Liiv, kes sai endale 70 eurot sularaha - nii öelda õigeks ajaks kohale tulemuse preemia. Nii tahtis loosiõnn. 

Kui raha välja loositud, haaras mikrofoni enda kätte tuntud laulja Silver Laas, kes oli ühtlasi kuulsaim kasiinos viibinud inimene. Tema ülesandeks oli puhkusel viibiva Laur Siboldi asemel lausuda avasõnad ja sellega sai Silver suurepäraselt hakkama. Mõistagi istus ta ka ise lauda ning soovis turniiri käekäigus häälekalt kaasa rääkida. Närv oli mehel aga sees, sest live-pokkerist oli ta eemal olnud umbes 10 aastat. Aga kaardiõnn ei tulnud seekord kaasa ja Silveri teekond lõppes ebaõnne läbi täpselt enne re-entry tegemise võimaluse lõppu. Teisele katsele ta ei läinud.

Tegelikult oli mängutempo seekord mõnevõrra aeglasem kui tavaliselt. Finaallaua sai kokku võrdlemisi mõistlikul ajal, kuid rahakohtade väljamängimine võttis üpris kaua. Finaallauda jõudis seekord ka kolm naismängijat. 9. kohal lõpetas Christel P., kelle jaoks on Paf Live'il cashimine juba pigem traditsioon. 8. kohaga pidi leppima Birgit Tammel, kellele sai lõuks saatuslikuks kehv kaardijooks. Parima naise tiitli võttis seekord Jelena Maidla ja igati teenitult, sest tema pakkus viimastel minutitel tõeliselt agressiivset ja sündmusterohket mängu. Jelena saagiks oli 290 eurot ja uus Paf Live'i pääse. Sama preemia kuulus ka Marek Selgeveerile, kes leppis seekord mullimehe staatusega.

Nelja parima väljaselgitamine võttis tükk aega. Korraks tekkis kahtlus, et võitjat mängimise käigus veel ei selgugi ning peame pärast turniirikella peatamist hakkama žetoone lugema. Kuid selleni asi siiski ei jõudnud. Veel enne sai selgeks, et 4. kohal lõpetab Ruben Rahumägi, 3. kohal Kaupo Jõgisuu ning heads upi jõuavad Kalju Kratovitš ning Tanel Tammela

Duelli mehed pikalt mängida ei saanudki. Kuna Tanel oli ülekaalukas chipliider, võinuks ta viimased kolm kätt lihtsalt tuimalt foldida. "Oleksin tahtnud heads upi ilusti ja ausalt lõpuni mängida," oligi Taneli kommentaar, kui viimased kolm kätt olid formaalselt läbi mängitud. Tanelil oli oma tulemuse üle hea meel, sest liiga suurt live'i kogemust tal vähemalt Olympicu arhiivi järgi pole. 1616 euro suurune võit on mehe senine suurim. Kalju rahakassa täienes 1030 euro võrra, mis on samuti igati viisakas summa ning 2. koht Kalju kohta oodatult kõrge tulemus. 

Turniirist tegime jooksvalt ka live-blogi, mida saad lugeda siit

Paf Live 9.01.2022: €70 No Limit Holdem re-entry (68 osalejat, 19 re-entryt):

 1. koht Tanel Tammela - 1616 €
 2. koht Kalju Kratovitš - 1030 €
 3. koht Kaupo Jõgisuu - 720 €
 4. koht Ruben Rahumägi - 530 €
 5.  koht Sten Siinmaa - 350 €
 6.  koht Jelena Maidla - 290 €
 7.  koht Toomas Kukemilk - 220 €
 8.  koht Birgit Tammel - 200 €
 9. koht Christel P. - 170 €
 10.  koht Rain Mölderkivi - 160 €

Järgmisel Paf Live'il kohtume ilmselt juba veebruaris. Ära unusta, et turniirile on võimalik endiselt kvalifitseeruda kasvõi tasuta - ikka Pafi pokkeritoas

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5