Jargo Alaväli tegi WPT Online põhiturniiril sügava jooksu
  • Jokker.ee
  • 14.09.2021
  • 0

Jargo Alaväli tegi WPT Online põhiturniiril sügava jooksu

Pokkeriproff Jargo Alaväli (pildil) tegi 5300-dollarilise sisseostuga WPT Online põhiturniiril sügava jooksu ning lõpetas võistluse 17. kohaga.

PartyPoker võrgustikus (mida esindab Eestis eksklusiivselt Optibeti pokkerituba) toimunud aasta ühele tähtsaimale online-turniirile tehti üle tuhande sisseostu ning selle auhinnafond oli pea kuus miljonit dollarit. Auhinnaraha jagus 178 parimale, Jargo sooritus oli väärt 36 653 dollarit (umbes 31 tuhat eurot).

Turniiri finaallaud mängitakse täna õhtul, võitjat ootab ligi miljon dollarit auhinnaraha. Kuigi põhiturniirist võttis osa teisigi Eesti tipp-proffe, oli Jargo ainuke, kes neist rahadesse jõudis. Eesti lipu all võistles siiski mitmeid lätlasi ja hispaanlasi, kellest kahel lõunanaabril õnnestus samuti marjamaale jõuda. 

Jargo Alaväli on üks Eesti nimekamaid netiproffe, kelle striimid on kõrgelt hinnatud ka elukutseliste mängijate seas tema kanalil on ligi 10 000 jälgijat. 

KLIKI SIIA OPTIBETI POKKERIKONTO AVAMISEKS

Eestlased tänavusel WPT-l

Enam kui kuu aega väldanud WPT Online raames viidi läbi 16 nn. "nummerdatud" turniiri, mis toimusid kolmel tasemel. Turniirifestival saab läbi täna õhtul, selgumata on veel vaid põhiturniiri tšempion. 

WPT-l osales palju Eesti pokkeritippe, nende seas ka mitmeid "võõrleegionäre", kellest Eesti lipu all võistlev hispaanlane Adria Comas jõudis korduvalt finaallauda ning tuli ühel turniiril koguni teiseks. 

Aga ta polnud ainuke finalist, sest näiteks 30. augustil lõppenud Micro 7-Max turniiril sai pokkeriproff Tõnis Viik korraliku viienda koha. Kui 25 000 dollarilise sisseostuga Super High-Rolleril eestlasi sel korral ei osalenud, siis 10 000 dollarilist sisseostu ei pidanud paljuks näiteks Ottomar Ladva, kes ka kenasti rahadesse jõudis.

Turniirid Optibetis.jpg


Optibetis tulekul

Juba 19. septembril saab taas nautida WinTVlive Twitchi kanalil Optibet Grind telesaadet, kus seekord asub suurt kala püüdma Eesti pokkerirahva aasta lemmik Kristjan Laas.

Optibeti mängijatel tasub olla teadlik ka septembrikuistest Happy Hour'itest Fast Forward laudades, kus võib teenida koguni 120% cashbacki! Samuti pakuvad võimsaid lisaauhindu Daily Legends edetabelid. PartyPoker võrgustik on üks maailma suurimaid ning seal pakutavate mängude ja turniiride valik esmaklassiline.

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5