WPT Online 2021 avaturniiridel olid heas hoos Eesti hispaanlased
  • Jokker.ee
  • 24.08.2021
  • 0

WPT Online 2021 avaturniiridel olid heas hoos Eesti hispaanlased

Täna öösel selgusid 12. augustil PartyPoker võrgustikus (Eestis Optibetalanud WPT Online turniirifestivali esimesed võitjad. 

Kümnete avapäevadega 215 $ WPT Opener pakkus arvestatava overlay ning selle miljonidollariline auhinnafond jagunes 704 mängija vahel. Eesti pokkerimängijatest oli parim siin resideeruv hispaanlane Inigo Naveiro (pildil), kes tuli 20. kohale ja teenis koos pearahadega pisut üle 3000 eurot. 

Tõeline möll toimus aga 22 $ sisseostuga Mini Openeril, mille osalejate arv ületas 10 000 piiri ning auhinnasaajate sekka jõudis koguni 1850 mängijat. Eestlastest oli parim 75. koha saavutanud Ott Jaakson.

Niisamuti viidi läbi Omaha meistrivõistlused, mis toimusid kolmel tasemel – Micro (sisseost 22 $), Mini (sisseost 215 $) ja Main (2100 $). Teadupärast Eestis kuigi palju Omaha-proffe ei ole, kuid mõned mängijaid neist turniiridest siiski osa võtsid. 

Suurima kordamineku eest hoolitses samuti Eesti lipu all võistlev hispaanlane Adria Comas, kes saavutas 22-dollarilise sisseostuga Micro Omahal väga korraliku teise koha ja teenis 1989 eurot auhinnaraha.  Mini Omahal lõpetas aga 41. kohaga Georgi Voomets, võites umbes 500 eurot.

Järgmine oluline WPT turniir - WPT500 / Super50 / Super 5 (sisseostud 530 $/ 55 $ / 5.50 $) - viiakse läbi 22. augustist kuni 6. septembrini29. augustil algava WPT Online põhiturniiri osalustasu on tänavu 5300 dollarit ehk kaks korda vähem kui mullu. Auhinnafond on garanteeritult vähemalt 5 miljonit dollarit. 


Aasta Mängija edetabel
Kuu aega vältava WPT Online kavas on 16 n.ö. "nummerdatud turniiri" (vaata nende turniiride täpset nimekirja siit), mis võivad olla nii ühe-, kahe- kui kolmapäevased. Nende sisseostud on vahemikus 5.50 $ kuni 25 500 $, mis tähendab häid mänguvõimalusi absoluutselt iga bankrolliga mängijale. Satelliitturniiride sisseostud algavad aga kõigest 55 sendist. 

"Nummerdatud turniiride" üldarvestuses toimub põnev võistlus meistrivõistluste parima mängija auhimetusele. Üldarvestuse 50 parimat mängijat saavad rahalisi auhindu vahemikus 100-10 000 dollarit. Punktide saamiseks tuleb tulla rahadesse ning nende täpne arv sõltub nii iga turniiri sisseostust, osalejate arvust kui ka Sinu lõppkohast. 

Võida WPT turniiripilet SPINS-turniirilt!
PartyPoker võrgustiku kiirturniirid SPINS (loe neist täpsemalt siit) pakuvad häid võimalusi WPT-turniiripiletite võitmiseks. Maksa 20-dollariline sisseost, osale loosimises (mis määral auhinna suuruse) ning võistle kahe konkurendiga erilisel kiirturniiril, mille võitja saabki selle auhinna omale. 

Igal WPT SPINS-turniiril on garanteeritud vähemalt 40-dollariline rahaline võit, kuid auhindade sees on ka tohutu ports erinevaid WPT turniiripileteid vahemikus 55-5300 dollarit. 

Pane tähele, et Eesti mängijad saavad osaleda WPT Online turniiridel ainult läbi Optibeti pokkeritoa. Just augustis on Optibetis eriti kasulik mängida, sest mängijatele pakutakse kahekordset cashbacki, samuti on käimas mitmeid mõnusaid kampaaniaid. Tutvu Optibeti augusti pakkumistega siin

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5