Optibeti eripakkumised septembris - boosted cashback kuni 120%
  • Jokker.ee
  • 05.09.2021

Optibeti eripakkumised septembris - boosted cashback kuni 120%

Eestis maailma ühte suurimat, PartyPoker võrgustikku eksklusiivselt esindav Optibet võimaldab teenida septembris pokkerit mängides isegi kuni 120% cashbacki. Samuti toimub nii septembris kui oktoobris kaks telesaadet ning jätkub maailma suurimate online-festivalide hulka kuuluv WPT Online.  

Tutvu Jokker.ee poolt valitud Optibeti septembrikuiste promodega. Kui Sa loed seda artiklit pühapäeval, siis tasub pöörata eraldi tähelepanu ka Optibeti parimate pühapäevaste turniiride artiklile.

Happy Hour Fast Forward laudades - cashback kuni 120%!
Alates septembrist teenivad Optibeti mängijaid taas regulaarset iganädalast 40%-list cashbacki, kuid kahel suvekuul pakutud topelt-cashbacki kampaania vahetab nüüd välja eripakkumine Fast Forward laudades. Fast Forward on PartyPoker võrgustiku nn. kiirpokker, millest saab täpsemalt lugeda siin

Ajavahemikus 6. september kuni 17. oktoober on Fast Forward laudades iga päev viis Happy (Boosted) Hour'it, mille ajal teenivad mängijad tavapärasest kaks või isegi kolm korda rohkem punkte!  
Kell 04:00-05:00 - Teeni 2x rohkem punkte
Kell 06:00-07:00 - Teeni 3x rohkem punkte (!)
Kell 11:00-12:00 - Teeni 2x rohkem punkte
Kell 20:00-21:00 - Teeni 2x rohkem punkte
Kell 23:00-00:00 - Teeni 2x rohkem punkte

Kõik kellaajad on toodud välja Eesti aja (EET) järgi. Happy Hour'i ajal teenitud punktid korrutatakse kahe või kolmega, mistõttu saavad mängijad sõltuvalt oma mängutasemest kuni 80% või ühel tunnil päevas koguni kuni 120% cashbacki. Cashback makstakse välja automaatselt igal esmaspäeval. Pane tähele, et igasugune enam kui 100%-line cashback on pokkeris juba aastaid täielik haruldus, mistõttu tasub varajastel ärkajatel see kindlasti päevaplaani võtta! 


WPT Online kestab kuni 14. septembrini
Kindlasti on iga Optibeti pokkerimängija teadlik juba 12. augustil alanud turniirifestivalist WPT Online, mille kavas on 16 nn. "nummerdatud" turniiri, kuid ka valik kõrvalturniire ning tohutu kogus satelliite. Eelkõige on WPT Online olnud populaarne Eestis elavate välismaalaste seas, kuid ka mitmed Eesti pokkeritipud on sel festivalil üsna igapäevased osalejad.

Eriti põnevad on just pühapäevad ja esmaspäevad, mil selguvad mitmepäevaste "nummerdatud" turniiride tšempionid. 5300-eurose osalustasuga põhiturniir on samuti alanud ning avapäevadel proovinud oma kätt ka Eesti ässad. Kui võtad osa WPT Online'ist, siis pööra kindlasti tähelepanu ka järgmistele eripakkumistele: 

Aasta Mängija edetabel - "nummerdatud turniiride" üldarvestuses toimub põnev võistlus meistrivõistluste parima mängija aunimetusele. Üldarvestuse 50 parimat mängijat saavad rahalisi auhindu vahemikus 100-10 000 dollarit. Punktide saamiseks tuleb tulla rahadesse ning nende täpne arv sõltub nii iga turniiri sisseostust, osalejate arvust kui ka Sinu lõppkohast. 

WPT SPINS-turniirid - maksa 20-dollariline sisseost, osale loosimises (mis määrab auhinna suuruse) ning võistle kahe konkurendiga erilisel kiirturniiril, mille võitja saabki selle auhinna omale. Igal WPT SPINS-turniiril on garanteeritud vähemalt 40-dollariline rahaline võit, kuid auhindade sees on ka tohutu ports erinevaid WPT turniiripileteid vahemikus 55-5300 dollarit. 

WPT.jpg

Menukas pokkerisaade Grind nüüd ka Optibetis!
Septembris lõi Optibet käed WIN TV-ga, kellega koostöös tuuakse tuhandete vaatajateni pokkerisaade Optibet Grind. See tähendab, et üks valitud mängija mängib reaalajas Optibetis pokkerit, kommenteerib oma tegemisi ning saate vaatajad saavad temaga vahetult suhelda. Mis aga kõige parem - iga saate ajal toimub lisaks kaks vinget freerolli, kus "grinderi" väljalööjaid ootavad magusad pearahad. Samuti korraldatakse vaatajamänge ning loositakse online-pileteid. 

Telesaates Optibet Grind on lisaks ka midagi uut, mida Eesti pokkeripublik pole veel näinud. Nimelt mängivad neli kuulsust - Mairold Millert, Kristjan Laas, Evely Ventsli ja Ranele Raudsoo - pühapäeviti samas mahus sama sisseostuga turniire ning võistlevad omavahel selle nimel, kes suudab rohkem võita. Parimat kuulsusest pokkerimängijat ootab samuti vägev auhind - suur telekas!

Telesaated toimuvad 5. ja 19. septembril ning 17. ja 24. oktoobril. Põneva actioni nägemiseks ava kell 19:00 WinTVlive Twitchi kanal ning naudi ainulaadset pokkerishow'd!

Optibet Grind.jpg
Daily Legends turniiriedetabelid - 60 000 $ väärtuses tasuta turniiripileteid iga nädal
Menukad Daily Legends turniirid pakuvad ka septembris suurt lisaväärtust! Igal nädalal esmaspäevast laupäevani osalevad Daily Legends turniiridel võistlevad mängijad edetabelis, mille parimaid ootab 60 000 dollari väärtuses tasuta turniiripileteid. Ning nii igal nädalal!

Selleks, et teenida punkte, tuleb Sul vaid mängida kahel edetabelis olevas Daily Legends turniiril. Kokku peetakse viite erinevat edetabelit (edetabelid on liigitatud vastavalt turniiride sisseostudele), soovi korral võid osaleda neis kõigis.

EdetabelSisseostArvesse minevad turniirid
1$2.20The Double Jab & The Deuce
2$5.50The Headhunter & The Five Diamond
3$11The Terminator & The Ocean’s
4$22The Predator & The Clásico
5$55The Gladiator & The Masters
Sinu edetabelikoht arvestatakse valemi 10 * [√n / √koht] alusel, kus "n" tähistab mängijate arvu turniiril. Auhinnad kantakse võitjate kontodele 24-48 tunni jooksul.

Turniirid Optibetis.jpg

Vapustav rahamängude- ja turniirivalik
PartyPoker võrgustiku rahalaudades saab mängida nii Texas Holdemit kui Omahat (millele pannakse erilist rõhku) tasemetel 0,01/0,02 kuni 50/100 (PLO Hi-Lo 0,05/0,10 kuni 5/10). Seevastu Short Deck Poker rahalaudes on minimaalne sisseost vahemikus 2-1000 dollarit. 

PartyPoker võrgustik pakub laia turniiride valikut ning vägevaid festivale, mis on olnud Eesti tipptegijate seas varemgi populaarsed ja edukad (nt. Ottomar Ladva veebruarikuine enam kui 430-tuhande eurone võit PartyPoker MILLIONS High-Roller turniiril). Hobimängijatele sobivad enim erinevad Daily Legends ja Predator turniirid, kus jagatakse ka mitmesuguseid lisaauhindu.

Eriti vinged turniirid toimuvad aga pühapäeviti, mil on kavas nii The Grand (sisseost 1050 dollarit, 200K GTD), Sunday 500 (sisseost 530 dollarit, 100K GTD) kui ka mitmed hobimängijatele mõeldud turniirid, mille sisseostud jäävad on kõigest 10-30 dollarit, kuid auhinnafondid küündivad kümnetesse tuhandetesse dollaritesse.


Pane tähele, et Optibet on ainus Eestis litsentseeritud pokkerituba PartyPoker võrgustikus. Optibetis mängimine on 100% legaalne ning pokkerivõidud maksuvabad!
Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5