Optibeti pokkerituba siirdub PartyPoker võrgustikku!
  • Jokker.ee
  • 26.05.2021

Optibeti pokkerituba siirdub PartyPoker võrgustikku!

Alates 7. juunist hakkab Eestis litsentseeritud Optibeti pokkerituba pakkuma oma teenuseid PartyPoker võrgustikus, tagades sellega Eesti mängijatele legaalse ligipääsu ühele maailma suurimale pokkerikeskkonnale. 

Seoses sellega palub Optibet oma mängijatel kasutada ära kõik eelnevalt iPoker võrgustikus kogutud punktid ning muud hüved, samuti viia lõpuni pooleliolevate boonuste mängimine. Ka PartyPoker saatis eile (25. mail) oma mängijatele e-kirja, kus viitas üleminekule ning andis teada, et seoses sellega suletakse Eesti klientide PartyPoker.com kontod. 

OPTIBETI KONTO SAADA AVADA SIIN

2021. aasta märtsis omandas Optibeti Briti hasartmängukontsern Entain, kellele kuulub palju tuntud kaubamärke, lisaks PartyPokerile ka näiteks Bwin, Ladbrokes ja SportingBet.

2001. aastal asutatud PartyPoker oli kuni 2006. aastal jõustunud UIEGA-ni maailma suurim pokkerituba, kus mängis tipphetkedel üheaegselt üle saja tuhande mängija. Viimastel aastatel on PartyPoker teinud tugevat tööd selle nimel, et naasta maailma suurimate tegijate hulka. PartyPokeri promod, turniirifestivalid ja teleprojektid on maailmatasemel ning tasub meenutada, et just seal võitis Ottomar Ladva selle aasta veebruaris üle 432 tuhande euro.  

Jokker.ee hinnangul on tegemist väga hea uudisega kõigile, sest Eesti residentidest pokkerimängijad saavad juurde arvestataval tasemel legaalse mängukoha, kus teenitud rahale ei kaasne tulumaksu kohustust. Ka Optibet on viimaste aastate jooksul näidanud, et suudab pakkuda korralikku teenust, palju eksklusiivseid promosid ning lüüa Eesti pokkerielus aktiivselt kaasa.

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5