LIVE

Juuli Paf Live'il diiliks ei läinud
  • Jokker.ee
  • 09.07.2018
  • 0

Juuli Paf Live'il diiliks ei läinud

Küllalt sageli rahakokkuleppega lõppev Paf Live mängiti juulis õiglaselt lõpuni. Suurima raha ja karika võitles välja Jaanus Veste.

Hoolimata ootamatult saabunud suvekuumast, meelitas juulikuu Paf Live Olympic Park Casino mängusaali 79 pokkerisõpra, kellest 20 kasutas ka re-entry võimalust.

Kohe turniiri algusfaasis õnnestus parimaks naiseks troonitud Sirle Puustusmaal järjepidev stäkikasvatamine, mida soosis nii õnn kui ka naise ratsionaalne vastaste analüüs. Kuigi Sirle oli üks turniiri favoriidist, ei õnnestunud seekord ihaldatud rohelise karika kojuviimine ja tema laeks jäi 3. koht, millega ta teenis 863 eurot

Pinevas heads upis ristasid kaardid Wismari pokkeriklubi ridadesse kuuluv Jaanus Veste ja Aleksandr Andreasian, kes olid duelli algushetkel pea võrdses seisus. Aleksandr pakkus ka kohe Jaanusele diili, kuid mees keeldus ning tõestas oma paremust kahe järgneva jaotusega. Esmalt ampsas ta Aleksandr Andreasiani stäkist lõviosa -ga Aleksandri  vastu, kui lauas avati . Lõppvaatus kujunes aga järgmises jaotuses, kui Jaanus hittis taskukaartidega  lauast maja. Võitja Jaanus Veste lahkus 1923 euro võrra rikkamana.

Rahamulliks jäi Sass Selge ja õigeaegselt lauda istunute vahelise money back loosi võitis Mirjam Jalak. Igakuiselt Pafi turniiri väisav Stanislav Smeljov leppis 4. kohaga, kui pidi -ga tunnistama vastase  paremust.

Auhinnaraha kogunes kokku 6306 eurot, mis jagunes kümne parima vahel. Finaallauas istusid lisaks omadele ka kaks soomlast, üks neist - Juho Rajajärvi - sai oma oskusliku mängu eest komplimendi nii mõneltki  kohalikult mängijalt.

Turniiri käiku saab järgi lugeda siit.

Paf Live 07.07.2018: €70 No Limit Holdem re-entry (79 osalejat, 20 re-entryt):

1. Koht Jaanus Veste 1923 € 

2. Koht Aleksandr Andreasian 1229 € 

3. Koht Sirle Puustusmaa 863 € 

4. Koht Stanislav Smeljov 630 € 

5. Koht Heins Kalde 422 € 

6. Koht Ott Jaakson 340 € 

7. Koht Juho Rajajärvi 264 € 

8. Koht Pekko Lehtinen 233 € 

9. Koht Maarek Püvi 208 € 

10. Koht Danil Dok 189 € 

Järgmine Paf Live toimub juba 4. augustil. Turniirile saab kvalifitseeruda kasvõi tasuta - ikka Pafi pokkeritoas. 


Tähelepanu! Paf on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker