Kas suudad? Iga ellujääja saab Coolbetis 70 tasuta spinni ja osa 1000 eurost
  • Jokker.ee
  • 27.05.2019
  • 0

Kas suudad? Iga ellujääja saab Coolbetis 70 tasuta spinni ja osa 1000 eurost

Kas oled valmis võitlema 1000 € Jackpoti nimel Coolbeti uues ja tulises kasiinovõistluses, mille nimeks on "Viimane Ellujääja?" See algab sel esmaspäeval!

Osalemiseks liitu võistlusega esmaspäeval (27. mai) ning mängi kasiinoslotte. Kui täidad eesmärgi, siis saad jätkata võistlemist ka järgmisel päeval.

Kuidas osalemine käib?
1) Kliki nupule “OSALEN” kampaania lehel ja aktiveeri boonuskood.
2) Alusta võistlust esmaspäeval (27.05), mängides slotte vähemalt 10 € eest, et pääseda järgmisesse päeva.
3) Järgmisel päeval aktiveeri uus boonuskood (alates kell 09:00) ja proovi täita uus mängimistingimus.
4) Kõik mängijad, kes suudavad 7 päeva järjest täita mängimistingimuse, jagavad omavahel 1000 € Jackpoti. Lisaks - iga päev kui täidad läbimängimise tingimuse, siis saad kohe 10 tasuta spinni slotimängus Inferno Star.
5) Juhul, kui keegi ei suuda 7 päeva järjest mängimistingimusi täita, võidavad auhinna mängijad, kes langesid välja viimasena (tõenäoliselt seda muidugi ei juhtu). 

NB! Võistlusega saab liituda ainult 27.05. Hiljem liitujate tulemused ei lähe arvesse.  Kampaania kehtib ainult Eesti mängijatele!
Ja ära unusta - kampaanias jätkamiseks pead igal mängupäeval alates kell 09:00 uuesti klikkima “OSALEN” nupule ja koodi aktiveerima. Ilma koodita ei lähe Sinu tulemus arvesse.

Ülesanded.jpg
Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker