Keeruta slotimängu Demon ja saa 666 eurot!
  • Jokker.ee
  • 05.10.2019
  • 0

Keeruta slotimängu Demon ja saa 666 eurot!

Septembri lõpus ilmavalgust näinud uuest Play'n GO slotimängust Demon on saamas selle sügise üks suuremaid hitte.

Roki- ja üldse muusikateemalised mängud on maailmas väga populaarsed ning neid on tehtud üksjagu. Kasvõi näiteks "Sabaton", millest me mõned kuud tagasi pikemalt kirjutasime. "Demon" põhineb 1979. aastal Inglismaal asutatud samanimelis heavy-metal bändil. 

2.-11. oktoobrini on Coolbetis käimas eksklusiivne võistlus selle nimel, kes suudab ühe keerutusega saada võidu, mille kordaja on kõige lähemal 666-le. Seda arvutatakse nii: panustasid 0.20 € ja võitsid 10 €. Sel juhul on Sinu võidu kordaja 50.

Võistluse parimat ootab 666 eurot pärisrahas, kuid iga päev jagatakse ära veel 666 tasuta keerutust, mis jagunevad võrdselt päeva kuue parima vahel (igaüks saab 111 keerutust). Nagu sarnaste pakkumiste puhul ikka, ei kaasne tasuta keerutustega võidetud rahale mingeid läbimängimise kohustusi. 

Ära unusta, et pakkumises osalemiseks tuleb sellega kindlasti vastaval lehel liituda. Ühe keerutuse maksumus on 30 senti või rohkem. 

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!
Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5