Rootsi power metal nüüd internetis: mängi slotimängu Sabaton!
  • Jokker.ee
  • 13.05.2019
  • 0

Rootsi power metal nüüd internetis: mängi slotimängu Sabaton!

Maailmas on kümneid ühele bändile või lauljale pühendatud slotimänge, mida naudivad ka Eesti mängijad. Näiteks Pafi igapäevastel turniiridel on sageli valikus legendaarsete rockbändide Guns N' Roses ja Motörhead slotikad. 

Uusi mänge tuleb aga pidevalt juurde ning teiste seas on omanimelise mängu äsja saanud ka Rootsi power metal bänd Sabaton.

Tegemist on omas žanris väga tuntud tegijaga, kes tegutseb juba aastast 1999. Bändi lugude temaatikaks on sõjaajalugu - peamiselt I ja II maailmasõjaga seonduv. Sabaton pole esinenud ainuüksi suurtel kontserditel sadade tuhandete fännide ees, vaid ka näiteks Rock Cafes. 

Slotika mängimise ajal on taustaks bändi viimane singel "Bismarck", mis nägi ilmavalgust alles selle aasta 22. aprillil. Tuletame ajaloo tunnis õpitu uuesti meelde - "Bismarck" oli kunagine Kolmanda Reichi võimsaim lahingulaev, mis uppus Atlandi ookeanis 27. mail 1941 koos enam kui 2000 meremehega. 


"Sabatoni" saab mängida kõikides Eestis litsentseeritud online-kasiinodes, mille valikus on Play'n GO uusimad slotimängud. Kui valid mängukohaks Pafi, võid võita mängimise ajal ka juhuslikke auhindu, milleks on:

- Autogrammiga Sabatoni kitarr

- 4 piletit Sabatoni vabaõhukontserdile

- 4 rajulahedat T-särki

- 2 Sabatoni vinüülplaati

- 100 või 50 tasuta keerutust

Pehmed.jpg

Mängimisel tuleb kindlasti arvestada sellega, et kuigi keskmine matemaatiline tagasimakse on igati korralik 96,50%, on tegemist kõrge volatiilsusega slotiga.  See tähendab, et antakse pigem vähe, kuid suuri võite (madala volatiilsusega slotimängudes saab võite seevastu sageli, kuid summad on üldjuhul väikesed).

Seega - kuula head muusikat, arvesta korraliku variatsiooniga ning võida üks lahedatest auhindadest! 

Tähelepanu! Tegemist on hasartmänguga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker