Igapäevased Pafi slotiturniirid: tasuta spinnid ainuüksi osalemise eest!
  • Jokker.ee
  • 09.05.2019
  • 0

Igapäevased Pafi slotiturniirid: tasuta spinnid ainuüksi osalemise eest!

Pafi online-kasiino peamiseks tugevuseks on mugavus, hea mängude valik ning põnevad kampaaniad, mis võimaldavad mängide erinevaid mänge koos korralike boonustega. Nii mõnedki mängijad peavad Pafi koguni parimaks Eestis tegutsevaks online-kasiinoks.  

Üks ägedamaid Pafis toimuvaid kampaaniaid on igapäevased slotiturnirid, millest võtab osa sadu Eesti mängijaid. 

MILLAL?

- Esmaspäeviti, teisipäeviti, kolmapäeviti ja neljapäeviti ajavahemikus kell 10:00-15:00 JA kell 18:00-23:00 (iga päev kaks turniiri). 

- Reedeti ajavahemikus kell 10:00-15:00 (üks turniir).

- Nädalavahetusel (laupäev 00:01 - pühapäev 23:59), üks turniir kogu nädalavahetuse peale.

Gonzo (2).jpg

MIDA TULEB OSALEMISEKS TEHA?

Vähemalt 50 keerutust (E-R) või 100 keerutust (nädalavahetusel) slotimängus, milles turniir toimub. Kõik mängud on erinevad ning nende seas on nii vanu tuntud tegijaid nagu näiteks Starburst ja Gonzo's Quest kui ka uusi ja põnevaid slotimänge. 

Kõikidel turniiridel läheb arvesse parim keskmine väljamakse protsent 20 järjestikuse keerutuse jooksul. Tulemus arvutatakse järgmise valemi põhjal: 

Tulemus = 100 * (1. keerutuse võit/1. keerutuse panus + 2. keerutuse võit/2. keerutuse panus + ...)/ keerutuste arv.

Kui nõutud arv keerutusi on tehtud, siis oledki kvalifitseerunud. 

MIS PANUSTEGA TULEB MÄNGIDA?

Sõltuvalt slotimängust alates 15 sendist. Panuste suurus ei anna turniiridel eelist, mis tähendab, et soovi korral võib alati miinimumpanustega mängida. 

MIS ON AUHINNAD?

200 eurot kõikidel igapäevastel ja 400 eurot nädalavahetustel toimuvatel turniiridel, mis jaguneb üldjuhul viie parima vahel. Pühade ajal võivad nende turniiride auhinnafondid ulatuda ka kuni 1600 euroni. 

Bonus Wheel.jpg

KUS ON "MAASIKAS"?

Kõik mängijad, kes turniiril kvalifitseeruvad, saavad kas 5, 8 või 15 tasuta keerutust (väärtusega €0,15-€0,25) samas slotimängus, milles turniiri toimus. Tasuta keerutused makstakse välja peale turniiri lõppu järgmisel päeval kell 10:00 ja kehtivad kuni kella 23:59-ni. Tasuta keerutuste ja turniiri võidud makstakse välja reaalses rahas ning neid EI TULE KUSKIL LÄBI MÄNGIDA!

Tänu sellele on turniiridel osalemine ka puhtmatemaatiliselt kasulik.

Pafiga on kasulik teha tutvust ainuüksi seepärast et uus mängija saab:

50 TASUTA MÄNGUVOORU + €10 NIISAMA!

Selleks tuleb teha vaid 10-eurone deposiit ning täiendav 10 eurot ongi Sinu koos 50 tasuta spinniga slotimängus Pehmed ja Karvased. Uus mängija pakkumise teeb eriti magusaks aga see, et tasuta keerutustega saadud võite ei tule hiljem kuskil läbi mängida!

Paf.jpg

Tähelepanu! Paf on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker