Uus slotimäng Pafis: Wassberg vs. Mieto! Saa kuni 420 tasuta keerutust!
  • Jokker.ee
  • 22.11.2018
  • 0

Uus slotimäng Pafis: Wassberg vs. Mieto! Saa kuni 420 tasuta keerutust!

Paf on käivitanud uue ja lõbusa slotimängu Wassberg vs. Mieto, võimaldades saada kõikidel oma mängijatel ajavahemikus 22.-30. november kuni 420 tasuta keerutust!

Vanemad spordisõbrad mäletavad kindlasti 1980. aasta taliolümpiamängude Lake Placidis, kus rootslane Thomas Wassberg edastas 15 km suusatamises soomlast Juha Mietot kõigest 0,01 sekundiga. Nüüd on samad mehed taas Pafis võistlustules, sest Paf Game Studio on loonud lustaka slotika, kus saad juba ise otsustada, kumb neist kahest kangest peaks kulla võitma. 

Kuidas osaleda?

- 22.11.2018 kell 10:00 kuni 30.11.2018 kell 23:59 saad igapäevaselt keerutada kolmel korral slotika õnneratast. Kõik keerutused lähevad arvesse ning igaüks neist annab järgmiseks päevaks 0-20 tasuta spinni samas slotimängus. See tähendab, et maksimaalselt on võimalik saada 60 spinni päevas ning kampaania jooksul koguni kuni 420 spinni.  

Mieto õnneratas.jpg

- Et oma tasuta keerutused kätte saada, tuleb mängima Wassberg vs Mieto slotikat samal päeval (kuni kell 23:59) vähemalt 5€ eest, et järgmisel päeval tasuta keerutused saada. 

- Tasuta keerutused makstakse Wassberg vs Mieto slotikal välja järgmisel päeval kell 12:00. Need kehtivad 36 tundi ning võidetud raha ei tule enam kuskil läbi mängida! 

Pea meeles, et iga tasuta keerutus on väärt 10 senti. 

button.png

Tegemist on väga lõbusa slotikaga, mille boonusmängus hakkavadki Mieto ning Wassberg omavahel võistlema. Samuti toimuvad boonusmängu ajal tasuta keerutused, mis võimaldavad võita raha ning määravad sellegi, kumb meestest suudab oma suusakiirust kasvatada ning kui palju koguneb raha kahevõistluse auhinnafondi. 

Viimase tasuta keerutuse ajal jõuavad mehed finišisse. Kui oled valinud õige võitja, siis teenid lisaraha!

EE_Slots-welcome-offer-€10-Cash_1380x240.jpg

UUELE MÄNGIJALE: 25 TASUTA MÄNGUVOORU + €10 NIISAMA!

1) Ava konto ja saad pärast registreerumist 25 tasuta spinni slotimängus Pehmed ja Karvased.  

2) Tee vähemalt 10-eurone deposiit ning saad €10 TÄIESTI NIISAMA! 

NB! Tasuta keerutustega saadud võidud makstakse välja päev pärast kriteeriumide täitmist ning neid ei tule hiljem kuskil läbi mängida. 

Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5