SENSATSIOON! Saa  Pafis 175 tasuta keerutust uues Eesti-teemalises slotimängus!
  • Jokker.ee
  • 06.10.2018

SENSATSIOON! Saa Pafis 175 tasuta keerutust uues Eesti-teemalises slotimängus!

Täna käivitas Paf uue ja laheda, esimest Eesti-teemalist slotimängu "Pehmed & Karvased"! Tervituseks pakutakse ajavahemikus 4.-10. oktoober kõikidele mängijatele kuni 175 tasuta keerutust!

EE_Slots-welcome-offer-€10-Cash_1380x240.jpg

Kuidas tasuta spinne saab?

1. Ava PAF-i konto (kui Sul on see juba olemas, siis mine kohe pakkumise lehele)

2. Aktiiveeri pakkumine

3. Mängi 10€ pärisraha eest slotimängu Pehmed & Karvased

4. Mõne minuti pärast saad 25 tasuta keerutust, igaüks väärtusega 10 eurosenti

5. Järgmine päev aktiveeri pakkumine uuesti, täida nõuded ja saad uued tasuta keerutused!

Oluline on teada, et tasuta keerutustega võidetud raha EI PEA hiljem kuskil täiendavalt läbi mängima!

NB! Tegemist pole mitte ainuüksi laheda, vaid ka matemaatiliselt kasulikku pakkumisega, mis 95%-lise tingliku väljamakse korral peaks tooma nädala jooksul sisse keskmiselt 16,45 eurot puhastulu! 

Pehmed ja karvased.jpg

Mängust

Slotimängus "Pehmed & Karvased" kohtud tegelastega populaarsest ETV-s linastunud nukusarjast, kus räägiti päevapoliitikast läbi huumoriprisma. Mängus on viis rullikut, igal kolm rida ja kokku on mängus kümme võiduliini, mis kulgevad nii vasemalt paremale kui ka vastupidi. Sinu eesmärgiks on saada mängitud võiduliinile järjestikku nii palju ühesuguseid sümboleid kui võimalik alustades äärmisest rullikust.

Täiesti ainulaadne Pafi slotimäng sisaldab ka tasuta keerutusi ning Mysteri Win funktsiooni, kus võiduratas ilmub juhuslikult ekraanile ning üks keerutus määrab võidu suuruse. 

Mystery Win.jpg

Kaks wild-sümbolit mistahes positsioonil rullikutel 1 ja 5 käivitavad 7 keerutust mis mängitakse läbi automaatselt sama panusetasemega, mis oli aktiivne keerutuste käivitumise hetkel.

Tasuta keerutuste ajal kattuvad rullikud 1 ja 5 täielikult wild-sümbolitega, kuid täiendavaid tasuta keerutusi selle funktsiooni ajal võita pole võimalik. Jokker.ee testmängu ajal (umbes 135 keerutust) õnnestus saad kokku kolm boonusmängu ehk 21 tasuta keerutust.  

Free Spins Eesti.jpg

1) Ava konto ja saad pärast registreerumist 25 tasuta spinni slotimängus Thunderbar.  

2) Tee vähemalt 10-eurone deposiit ning saad €10 TÄIESTI NIISAMA! 

NB! Tasuta keerutustega saadud võidud makstakse välja päev pärast kriteeriumide täitmist ning neid ei tule hiljem kuskil läbi mängida. 

Tähelepanu! Paf on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5