Street Magic: Paf annab igale mängijale 7 päeva jooksul 210 tasuta keerutust
  • Jokker.ee
  • 14.09.2018
  • 0

Street Magic: Paf annab igale mängijale 7 päeva jooksul 210 tasuta keerutust

Ajavahemikus 13.-19. september saavad kõik Pafi online-kasiino mängijad tutvuda uue slotimänguga Street Magic ning teenida 210 tasuta keerutust. Nagu Pafil enamasti kombeks, ei pea tasuta spinnide käigus võidetud raha täiendavalt läbi mängima!

button.png

Tasuta keerutuste saamiseks mine Pafi, ava slotimäng Street Magic ning pane rullikud pöörlema! Keerutuse väärtus on 20 senti või rohkem ning kui peaksid saama rullikutele KOLM "Magician" SÜMBOLIT, teenid lisaks boonusmängule 30 tasuta keerutust ning pileti 5000 euro loosimisele. 

Tasuta keerutused saad kätte koheselt pärast boonusmängu lõppu ning ühe keerutuse väärtus on (sõltumata panusest, millega Sa varem mängisid) 20 senti. Lisaks saad ühe pileti 20. septembril toimuvale loosimisele, mille käigus võidavad 200 mängijat rahalise auhinna avahemikus 10-1500 eurot. Pea meeles, et ühe päeva limiit on 30 tasuta keerutust ning üks loosipilet, mis tähendab kogu perioodi peale kokku 210 tasuta keerutust ja seitset loosipiletit. 

Kui sageli boonusmänge antakse, pole muidugi teada ning nende sagedus võib vägagi suurel määral varieeruda. Näiteks Jokker.ee poolt tehtud testmängu esimesel päeval õnnestus saada 2 boonusmängu 237 keerutuse, teisel aga vaid 33 keerutuse jooksul, kuid mõistagi pole tegemist mingi reegliga.  

EE_Slots-welcome-offer-€10-Cash_1380x240.jpg

Pakkumises osalemiseks: 

1. Loo Pafi konto (kui sul seda veel pole) või ava vastav promo leht Pafi portaalis

2. Asu keerutama

3. Pärast boonusmängu lõppu saad 30 tasuta keerutust + loosipileti

4. Järgmisel päeval (kuni 19. septembrini) korda sedasama!

5. Loosimise tulemused tehakse teatavaks hiljemalt 21. septembriks.

Mängust

Street Magic on Play'n GO poolt loodud nelja rea, viie rulliku ning 20 väljamakseliiniga slotimäng, mille keskmine väljamakse on 96,48%. Eelkõige tasub mängus hoida silm peal skätteril e. magician-sümbolil. Kolm skätterit rullikutel 1,3 ja 5 annavad boonusmängu, kahe võluri ilmumisel käivitub aga üks kolmest lisavõimalusest: 

- Rullik, millel võlur esineb, muutub täielikult wildiks,

- Rullikutele loobitakse hulk wild-sümboleid,

- Rullikutele ilmub kolmaski Magician-kujutis, mis käivitab boonusmängu.

Boonuskeerutusi antakse korraga 8-12 ning nende ajal on "wild" sümbolid kleepuvad, mis võimaldab võite iga järgmise keerutusega aina suurendada. Kui boonuskeerutuste ajal õnnestub saada kõikidele rullikutele vähemalt üks "wild" sümbol, antakse ühel korral veel 4-8 tasuta keerutust juurde. 

UUELE MÄNGIJALE: 25 TASUTA MÄNGUVOORU + €10 NIISAMA!

1) Ava konto ja saad pärast registreerumist 25 tasuta spinni slotimängus Joker Pro.  

2) Tee vähemalt 10-eurone deposiit ning saad €10 TÄIESTI NIISAMA! 

NB! Tasuta keerutustega saadud võidud makstakse välja päev pärast kriteeriumide täitmist ning neid ei tule hiljem kuskil läbi mängida. 

Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5