Pafis uus Soome-teemaline slotimäng: saa iga päev 10 tasuta keerutust!
  • Jokker.ee
  • 07.07.2017
  • 0

Pafis uus Soome-teemaline slotimäng: saa iga päev 10 tasuta keerutust!

Sel nädalal rõõmustas Paf oma tuhandeid mängusõpru eksklusiivse sõjateemalise slotimänguga Trench Life, mis on pühendatud Soome Vabariigi sajandale sünnipäevale. 

Ühtlasi algas Pafis ka põnev ning võimalik, et ka teatavat lisaväärtust pakkuv kampaania, mis kestab ajavahemikus 5. juulil 2017 kell 01.00 - 16. juuli 2017 kell 23.59.

SISU: Iga mängija, kes jõuab mängus Trench Life pärisrahaga mängides ühe päeva jooksul (kell 00:00-23:59) boonusmänguni (minimaalne võimalik panus on 20 senti), teenib järgmisel päeval 10 tasuta keerutust kauba peale. Jokker.ee testmäng (umbes 100 keerutust) näitas, et boonusmänge võib saada üsna sageli - meie näitel koguni kaheksal korral sajast.  

UUELE MÄNGIJALE PAFIS: KUNI 200 TASUTA SPINNI!

Hiljem tasuta keerutustest võidetud raha EI PEA kuskil läbi mängima, mäng ise on võrdlemisi omapärane ning tasub vähemalt korra ära proovida.

NB! Kampaania käigus on võimalik võita maksimaalselt 10 tasuta keerutust päevas.

Lisaks saad iga kord, kui jõuad pärisraha eest mängides boonusmänguni, ühe pileti Pafi nädalaloosimisele, kus 100-eurose võidu nopib koguni 100 mängijat. Võimalik on teenida üks loosipilet päevas.

Loosimine toimub järgmisel ning ülejärgmisel esmaspäeval - 10. juulil ja 17. juulil. Võitjatega võetakse Paf.com lehe sõnumite teel ühendust loosimisele järgneval teisipäeval.

Avasta põnev Soome-teemaline slotimäng Pafis

Tähelepanu! Paf on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5