Kellest saab uus Eesti jalgpallikoondise peatreener? Kas Unibet teab?
  • Jokker.ee
  • 19.06.2019
  • 0

Kellest saab uus Eesti jalgpallikoondise peatreener? Kas Unibet teab?

Euroopa suurimate kihlveokontorite hulka kuuluva Unibeti hinnangul puudub hetkel küll selge favoriit Eesti jalgpallikoondise uue peatreeneri ametikohale, kuid kõige suurema tõenäosusega asub seda juhtima tänane Pärnu Jalgpalliklubi peatreener Igor Prins.

Prins on pidanud Eesti koondise eest mängijana 20 kohtumist ning olnud lisaks Pärnule ka Eesti tippklubide Nõmme Kalju ning FC Levadia peatreener. Unibet eeldab, et ühel juhul kolmest (koef 3,0) asub just tema rahvuskoondise etteotsa.  

Prinsi suurimateks konkurentideks on FC Levadiat juhendav serblane Aleksandar Rogić, Eesti U21 peatreener Karel Voolaid ning koondise tüüri juba kahel erineval perioodil hoidnud Tarmo Rüütli. Jokkeritena näeb Unibet Norbet Hurta ning Marko Kristalit, niisamuti kuulub favoriitide sekka Arno Pijpers

Unibeti bänner.jpg
Võimalike kandidaatide nimekirjas hakkavad silma ka tuntud spordiajakirjanikud Peep Pahv ja Ott Järvela ning Unibet ei välista isegi hetkel töökohustustest vabade Arsène Wengeri ja José Mourinho istumist Eesti rahvuskoondise treeneripingile. 

„Puhtmatemaatiliselt usume me Peep Pahvi või Ott Järvela edusse isegi rohkem kui näiteks omal ajal Leicester City Inglismaa meistriks tulekusse,“ muheles Unibeti Eesti kliendisuhete juht Ergo Maruste, kelle sõnul on esmapilgul uskumatuna tunduvad valikud Unibeti spordiennustuse praktikas üsna tavalised. 

„Eelkõige soovime niiviisi kihlveod lõbusaks muuta, kuid ei saa eitada, et mõnikord tehakse sellele ka panuseid. Spordis võib teatavasti ju kõike juhtuda ning ka kõige uskumatuma näivad sündmused on mõnikord teoks saanud,“ lõpetas Ergo. 


1) Ava konto Unibeti spordiennustuses läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)

2) Tee vähemalt €10 deposiit

3) Unibet DUUBELDAB Sinu poolt tehtud deposiidi summas kuni €50
NB! Boonus tuleb enne väljavõtmist vähemalt 10x läbi mängida

1) Olles aktiveerinud deposiitboonuse saad lisaks ka €10 TASUTA PANUSE

2) TASUTA PANUS tuleb teha mobiiliga

3) Võidu korral tuleb panus 3x läbi mängida, kaotatud panuse korral nõudeid pole


- Kõigele lisaks saad päris niisama veel 5 TASUTA keerutust populaarsel Starbursti slotikal!

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5