Banner

Unibet: Eesti pääseb Eurovisiooni lauluvõistluse finaali, kuid mitte esikümnesse
  • Jokker.ee
  • 04.05.2017
  • 0

Unibet: Eesti pääseb Eurovisiooni lauluvõistluse finaali, kuid mitte esikümnesse

Unibeti kihlveokontori hinnangul pääseb Eesti küll väga suure tõenäosusega Eurovisiooni finaalkontserdile, kuid kümne parima sekka seal paraku ei jõuta.  

Eesti finaalipääsu tõenäosust väljendab koefitsient 1,20, mis tähendab suurt edulootust. „Parim võimalik koefitsient spordiennustuses on üks ning mida lähemal koefitsient sellele on, seda kõrgemaks ka mingi sündmuse toimumise tõenäosust hinnatakse. Me usume, et Eesti pääseb finaali ligikaudu 80%-lise tõenäosusega ehk umbes neljal juhul viiest,“ selgitas Unibeti Eesti kliendisuhete juht Ergo Maruste.

Sven Lõhmuse poolt kirjutatud ning Koit Toome ja Laura esituses kõlav Verona kuulub ka teise poolfinaali suurimate soosikute hulka, jagades Rumeenia ja Taaniga teist kohta. Kui selle poolfinaali kindlaks võidufavoriidiks peetakse Bulgaariat, siis esimeses poolfinaalis on suursoosikuid mitu: Rootsi, Armeenia ja Portugal. 


Finaali selge favoriit on aga Itaalia koefitsiendiga 1,70. „See tähendab, et Itaalia võiduvõimalused on suuremad kui kõikidel teistel riikidel kokku. Võimalikke üllatajaid tasub otsida eelkõige Bulgaaria, Rootsi ning Portugali seast. Eesti võiduvõimalusi ei hinnata paraku kõrgemaks kui üks 51 vastu, mis lubaks jämedalt võttes 14. kohta,“ märkis Ergo.

„Siiski on Unibet valmis vedama kihla ükskõik millise tulemuse peale. Kui Eestil õnnestuks siiski esikümnesse jõuda, maksame tänase seisuga igalt panustatult eurolt kolm tagasi,“ lubas Ergo. 

Mullu Unibet Jüri Pootsmannile finaalikohta ei prognoosinud (Pootsmann ei saanudki finaali), üle-eelmisel aastal ennustati aga Elina Bornile ning Stig Rästale neljandat kuni viiendat kohta (tegelik tulemus seitsmes). Kui tunamulluse üldvõitja Rootsi suhtes olid pea kõik kihlveokontorid ühte meelt, siis Ukraina esikohta 2016. aastal peeti pigem üllatuseks. Kõik koefid leiad siit

LIITUMISBOONUS KUNi €50

1) Ava konto Unibeti spordiennustuses läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)

2) Tee vähemalt €10 deposiit

3) Unibet DUUBELDAB Sinu poolt tehtud deposiidi summas kuni €50
NB! Boonus tuleb enne väljavõtmist vähemalt 10x läbi mängida

1) Olles aktiveerinud deposiitboonuse saad lisaks ka €10 TASUTA PANUSE

2) TASUTA PANUS tuleb teha mobiiliga

3) Võidu korral tuleb panus 3x läbi mängida, kaotatud panuse korral nõudeid pole


- Kõigele lisaks saad päris niisama veel 5 TASUTA keerutust populaarsel Starbursti slotikal!

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker