Kiirusta - viimased kohad tänasele €2500 ja €5000 freerollile TonyBetis!
  • Jokker.ee
  • 05.10.2016
  • 0

Kiirusta - viimased kohad tänasele €2500 ja €5000 freerollile TonyBetis!

Täna õhtul toimuvad TonyBetis pühapäeval alanud freeroll-seeria kõige magusamad turniirid:

- €2500 Run It Twice freeroll algusega kell 20:00

- €5000 Run It Twice freeroll algusega kell 22:00

Mõlemal freerollil osalemine on tasuta ning piisab vaid TonyBeti kasutajakonto olemasolust.  Turniiride CAP on 2000 mängijat ning hetkel vabu kohti veel on, kuid mitte ülearu palju. Kehtib reegel - kes ees, see mees!

TONYBETI KONTO SAADA AVADA SIIN

Kõik mängijad alustavad turniire 3000 stardipunktiga. Soovi korral võib teha ka täiendavaid lisaoste (kui stäkk langeb alla 3000 punkti) ning ühekordse add'on-i (30 000 punkti). Lisaostud maksavad 3 eurot. 

Senised kogemused on aga näidanud, et lisaoste teevad vaid vähesed mängijad ning haruldane pole isegi selline olukord, mil kuuest lauast istuvas mängijast on viis sit-out. Viiest freerollist on toimunud kolm ning reaalsete mängijate arv on iga turniiriga vähenenud.

Kokkuvõttes on tegemist ühe parima pakkumisega, mida Eestis registreeritud pokkeritoad on viimasel ajal freerolleritele teinud. 

Mida silmas pidada?

1. Mängitakse No Limit Holdem Run it Twice-formaadis. See tähendab, et kui täpselt kaks mängijat lähevad all-in, siis mängitakse board kahel korral läbi. 

2. Mängutase on freerollide vääriline, lõviosa vastastest leedulased. Vähemalt 20 parima sekka on juba jõudnud ka nii Eesti mehi kui naisi. 

3. Sit-outimisega pole kindlasti võimalik ei rahadesse ega isegi add'on-ini jõuda, seetõttu pole ka mõtet turniirile hiljaks jääda. 

3. Add'oni teeb maksimaalselt iga 20-s mängija. See näitab, et saab väga hästi ka ilma selleta hakkama! 

4. Add'on toimub 12 mängutasemel (blindid 600/1200), milleni "niisama tiksudes" kindlasti ei jõua. Tuleb mängida ja kohe hakata sit-outide blinde sööma! 

5. Freerolleril tasub pingutada kahe eesmärgi nimel: 1) esiteks rahadesse jõudmine 2) teiseks tippu jõudmine. Kui rahadesse on jõutud, tasub hakata gaasi vajutama, sest näiteks esimesel turniiril sai 297. koht €2,50 ning 19. koht vaid kolm korda rohkem. Seevastu finaali jõudmine tagas juba vähemalt 85 eurot ning esikoht igati väärika 450 eurot. 

6. Struktuur on kiire ja võitja selgub vähem kui nelja tunniga. Mängitakse 6-max laudades. 

LIITU KIIRELT JA MUGAVALT TONYBETI POKKERITOAGA

Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker