Kogemused maksavad! OPEM PLO 6-Maxi esikaheksasse jõudsid vaid tuntud tegijad
  • Jokker.ee
  • 10.11.2016

Kogemused maksavad! OPEM PLO 6-Maxi esikaheksasse jõudsid vaid tuntud tegijad

2016. aasta online-pokkeri Eesti meistrivõistlused (OPEM) jätkusid 9. novembril Unibetis. Tiitlivõistluste viienda, Pot Limit Omaha 6-max mänguformaadis korraldatud turniiri võitis mulluste meistrivõistluste üldarvestuse parim mängija Kaido Koorits

Üliagressiivse mängustiili poolest tuntud Kaido on nimekas netiproff ning näidanud häid tulemusi ka live-turniiridel, kus on teeninud üle 50 tuhande euro auhinnaraha. Eelmisel OPEM-il tuli ta Eesti meistriks No Limit Holdem 6-Max formaadis ning saavutas ka teistel turniiridel piisavalt häid tulemusi, et võita prestiižne tiitlivõistluste aasta mängija tiitel. Varasemast on Kaidol ette näidata esikoht 2011. aasta live-pokkeri Eesti meistrivõistluste võistkondlikult turniirilt.   

358 eurot auhinnaraha ning Unibetilt lisaauhinnana 150-eurose turniiripileti teeninud Kaidole järgnesid kogenud pokkeriveteranid Ants Olev ning Marko Kolk, kelle teenistuseks kujunes vastavalt 232 ja 156 eurot. 

Olev.jpgHõbemedalist - teenekas pokkeriveteran Ants Olev

Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni juhatuse liikme Tanel Reisi sõnul kujunes tase 58-osaleja Pot Limit Omaha turniiril oodatult väga tugevaks ning lõpptulemustes mängisid olulist rolli kogemused. 

"Kuigi kiputakse arvama, et turniiripokker on peamiselt noorte meeste pärusmaa, siis tegelikult ei mängi sugu ega vanus seal mingit rolli. Näiteks sellesama Pot Limit Omaha turniiri esikolmiku keskmine vanus oli 44 aastat ning auhinnarahadesse jõudsid eranditult mängijad, kes on pokkeriringkonnas hästi tuntud juba aastaid," kommenteeris Tanel.    

OPEM 2016: Turniir #5: Pot Limit Omaha 6-Max (58 osalejat)
Lõppjärjestus ja auhinnad (EUR)
1. Kaido Koorits  - 358 + €150 EMV pilet
2. Ants Olev - 232
3. Marko Kolk - 156
4. Indrek Turu - 116
5. Raigo Aasmaa - 92
6. Toomas Linnamägi - 69
7. Mart Tammoja - 51
8. Veiko Aava - 46
9. Revo Kink - 41

Täna, 10. novembril liigub OPEM-i karussell edasi Triobeti, kus viiakse läbi kaks 20-eurose sisseostuga turniiri:
- Sügavastäkiline No Limit Holdem 6-Max algab kell 19:00,
- Pokkeriklassikasse kuuluv Limit 7-Card Stud kell 20:00


Selleaastased online-pokkeri Eesti meistrivõistlused korraldatakse Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) ning Unibet, Triobeti, OlyBeti ja Pafi ja Unibeti koostöös. Tiitlivõistluste raames toimub 13 turniiri erinevates mänguformaatides. 

Artikli foto: Rene Velli

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5