OPEM 2016 toimub 6.-14. novembril
  • ETPF
  • 20.09.2016

OPEM 2016 toimub 6.-14. novembril

Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) poolt koostöös Unibeti, Triobeti, OlyBeti ja Pafiga läbiviidavad arvult üheksandad online-pokkeri Eesti meistrivõistlused (OPEM) toimuvad 6.-14. novembril

OPEM-i raames viiakse läbi 13 turniiri. Neist ühel saab osaleda tasuta, ülejäänute sisseostud jäävad aga vahemikku 10-220 eurot. Võistlema on oodatud kõik vähemalt 21-aastased Eesti pokkerihuvilised ning mängijate mugavust silmas pidades vahetub turniiride korraldaja iga kahe päeva järel.

„Sarnaselt eelmisele aastale on turniiride läbiviijateks kõik Eesti turul aktiivselt tegutsevad ning ETPF-i tegevust toetavad pokkeritoad,“ kommenteeris föderatsiooni juhatuse liige Tanel Reisi. „Eelkõige võimaldab see pakkuda võistlejatele paremaid lisaauhindu,“ rõhutas Tanel. 

Festival algab freerolliga Pafis ning kulmineerub OlyBetis läbiviidava 110-eurose osalustasuga No Limit Holdem põhiturniiriga, mille garanteeritud auhinnafond on 10 000 eurot. Ülejäänud turniiride sisseostud on 10, 20, 22 ja 220 eurot, neist kalleim toimub 8. novembri õhtul Unibetis.

OPEM 2016 kava.jpg

„Turniiride osalustasud on mõnevõrra väiksemad kui eelmistel aastatel, sest soovime soodustada hobimängijate ning harrastajate aktiivsemat kaasalöömist,“ väitis Tanel. „Meistrivõistluse mitmekesisust silmas pidades selguvad lisaks ülipopulaarsele Holdemile ka Omaha, Omaha Hi-Lo, 7 Card Studi ja 5 Card Draw mänguformaadi tšempionid. Tavapäraselt on kavas eraldi jõukatsumine naistele ning festivali lõpetab esmakordselt läbiviidav meistrite turniir, kuhu pääsevad kõik live- ja online Eesti pokkerimeistrid läbi aegade,“ lisas Tanel. 

Võistluste auhinnafondid moodustuvad mängijate poolt tehtud sissemaksetest, millele lisanduvad pokkeritubade poolt välja pandud eriauhinnad. ETPF premeerib üldarvestuse viite parimat ETPF-i liikmesklubidesse kuuluvat mängijat, kes registreerivad end eelnevalt nõuetekohaselt ETPF-i kodulehel, 2017. aasta Eesti meistrivõistluste pakettidega üldväärtuses 1000 eurot. Ränkingus ei võeta arvesse naiste-, meistrite ja High-Roller turniiri. 

OPEM 2016 ränking.jpg
Möödunud aastal toimunud OPEM-i raames viidi läbi 12, millel osales sadu Eesti pokkerimängijaid. Põhiturniiri tšempioniks krooniti Marko Prits, üldarvestuses parim oli aga nimekas pokkeriproff Kaido Koorits.  
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5