Kristi ja Maret jõudsid Unibeti naisteturniiril esikolmikusse!
  • Jokker.ee
  • 01.12.2016
  • 0

Kristi ja Maret jõudsid Unibeti naisteturniiril esikolmikusse!

30. novembril Bukarestis toimunud 6000-eurose auhinnafondiga Ladies Battle Royale turniiril näitasid mõlemad seal osalenud eestlannad head mängu: Kristi Kirs (pildil vasakul) saavutas teise ning Maret Komarova (pildil paremal) kolmanda koha! 

Eriline kutsetega SNG-turniir, kuhu näiteks Maret pääses tänu Tallinnas toimunud Unibet Ladies Challenge võidule, mängiti No Limit Holdem formaadis. Üheksa osaleja seas olid Unibeti esindajad ja sõbrad erinevatest riikidest, kellest nimekaim online-pokkeris üle 3,5 miljoni dollari auhinnaraha teeninud rumeenlanna Luciana Manolea.

Auhinnaraha jagus kolmele parimale, kellest võitja - UK's elav Leedu pokkeriproff Daiva Barauskaite (pildil keskel) - teenis 3000 eurot.

Kristi domineeris suure osa turniiri lõpufaasist ning Daiva oli tal ühel hetkel pea käes. Selles jaotuses oli Kristil ning Daival , kuid leedulanna suutis flopist kolmiku saada. Täpsustuseks olgu lisatud, et nupud läksid sisse pärast floppi.

Hea mäng tõi Kristile sisse 2000 eurot ning järjekordse korraliku esituse teinud Maret teenis kolmanda koha eest 1000 eurot. 

Unibet Ladies Battle Royale Bukarest 2016: No Limit Holdem kutsetega turniir (9 osalejat)
Lõppjärjestus ja auhinnarahad (EUR)
1. Daiva Barauskaite (Leedu) - 3000
2. Kristi Kirs (Eesti) - 2000
3. Maret Komarova (Eesti) - 1000

€10 PILET TÄIESTI NIISAMA!
1) Ava konto Unibeti pokkeritoas läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Unibet annab Sulle 10-eurose cash game pileti (NB! Deposiiti pole vaja teha!)
3) Vaata vähemalt 750 floppi ning kasuta seda raha nagu ise soovid  

Täna algab Bukarestis maineka üle-euroopalise pokkeriturnee Unibet Open 2016. aasta finaalturniir, mille garanteeritud auhinnafond on pool miljonit dollarit. Esialgse info põhjal astuvad võistlustulle ka vähemalt viis Eesti pokkerimängijat eesotsas nimeka meelelahutaja ning kirgliku pokkerisõbra Anti Reinthaliga.  Aga kaasa löövad ka Maret ja Kristi ning Tallinnas toimunud Unibet Winter Challenge'il võitnud Hanno Liiva

Lisaks toimuvad Unibet Openi raames traditsiooniliselt ka kõrvalturniirid ning eriüritused kasiinomängijatele ja spordiennustajatele. Täpsema info festivali kohta leiad Unibet Openi kodulehelt, live-ülekande aga Unibeti Twitchist.


Artikli foto: Tambet "Klamber" Kask

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker