Kvalifitseeru internetis 2. juunil toimuvale Pärnu Paf Live'ile!
  • Jokker.ee
  • 27.05.2018
  • 0

Kvalifitseeru internetis 2. juunil toimuvale Pärnu Paf Live'ile!

Juunis naaseb Pärnusse menukas turniirisari Paf Live. Suve jooksul viiakse läbi kolm turniiri, mis toimuvad samadel põhimõtetel, mis Tallinnaski - sisseost 70 eurot, algstäkk 30 000 punkti ja mängutasemed 20 minutit. Action toimub kuues lauas. 

Paf Live Pärnu turniirid toimuvad Port Arturi kaubanduskeskuses asuvas Grand Prix kasiinos järgmistel aegadel: 
- Laupäeval, 2. juunil kell 15:00
- Laupäeval, 14. juulil kell 15:00
- Reedel, 10. augustil kell 18:00  

Ole teadlik, et kõikide turniiride esimese 8 leveli jooksul on lubatud nii hiline registreerimine kui ühekordne re-entry. Igal turniiril on erinevad üllatused ning boonusena antakse ära üks vägagi magus lisaauhind Paf Live Marine Cup 2018 auhinnapaketi näol. Kõikidest turniiridest valmib ka live-blogi meie portaalis.

Varasemalt on Paf Live toimunud kolmes Grand Prix kasiinos - Pärnus, Haapsalus ning Kuressaares, osutudes alati väga menukaks. Viimane Paf Live Pärnu viidi läbi 2016. aasta oktoobris, meelitades mängulaudadesse täismaja e. 66 unikaalset mängijat. 

Kuidas kvalifitseeruda internetis?
Paf korraldab kolm online-satelliiti, millest esimene toimub juba sel pühapäeval, 27. mail kell 20:00. Turniiri sisseost on 11 eurot, lubatud on ka re-buy. Vähemalt kuue osaleja korral garanteeritakse võitjale auhinnapakett, milles sisaldub 70-eurone turniiripilet ning 100 eurot reisikulude katteks. Võidetud piletit saab kasutada vaid Pärnu turniirideks ning turniir on avatud ainult Eesti mängijatele.

Turniiri leidmiseks vali lobbys "Hold'em tournaments" ning sisesta otsingusse "Pärnu". 11-eurone satelliidipilet on võimalik võita läbi €1 ja €2.20 satelliitide. 

Paf Live Pärnu satikas.jpg

Pileti saad osta ka läbi Casino Grand Prix kodulehe või mistahes Grand Prix kasiinost üle Eesti.  

1) Ava konto Paf Heart pokkeritoas läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Aktiveeri lojaalsuskingitus
3) Paf maksab Sulle kuni €1000 boonust 20-euroste osade kaupa. Boonus ei sõltu deposiidi suurusest. 
NB! Boonuse vabastamiseks tuleb koguda lojaalsuspunkte rahalaudades või turniiridel. Boonus tuleb vabastada 60 päeva jooksul ning see osa boonusest, mis jääb etteantud ajavahemiku jooksul vabastamata, annulleeritakse. Korraga saab olla vaid üks boonus.

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker