LIVE

Kvalifitseeru reedel toimuvale Betsafe Live Liiga turniirile Tallinnas
  • Jokker.ee
  • 10.10.2017
  • 0

Kvalifitseeru reedel toimuvale Betsafe Live Liiga turniirile Tallinnas

Reedel, 13. oktoobril toimub Olympic Park kasiinos üle-eestilise Betsafe Live Liiga Tallinna etapp. Varem on sellenimeline turniir kandnud nii Triobet Live'i kui ka Betsafe Live'i nime. 

Kümnel laual toimuva turniiri sisseost on 100 eurot ning mängitakse freezeout-formaadis. Turniir viiakse läbi 25-minutiliste tasemetega ning 20 000 stardipunktiga, hiline registreerumine on avatud esimese kaheksa mängutaseme jooksul. 

Tavapäraselt valmib Betsafe Live Liiga Tallinna etapist ka live-blogi meie portaalis ning toimuvat jäädvustab fotograaf. Turniiri tulemusi võetakse arvesse 66 etapist koosnevas, live- ning online-turniiridest koosnevas pokkeriliigas, mille finaal toimub 20. jaanuaril kell 14:00 Pärnu Grand Prix kasiinos.

BETSAFE'IGA SAAD LIITUDA SIIN

Tallinnas toimub Betsafe Live Liiga teistkordselt. Avaturniir meelitas laudadesse koguni 99 mängijat ning lõppes vanameistri Peeter Talviste võiduga, kes on näidanud sel aastal Betsafe'i turniiridel väga head minekut. Sama mees võitis Tallinna Betsafe Live'i ka juulis.  

Finaalsateliit Betsafe'is täna kell 19:00!

Turniiripileti võib osta kohapealt või kuni reede keskpäevani läbi Betsafe'i.

Samuti on käimas online-kvalifikatsioon. TÄNA, 10. oktoobril kell 19:00 algab 22-eurose sisseostuga online-satelliiturniir, mis viiakse läbi 3000 stardipunktiga. Esimese 60 minuti jooksul on lubatud nii hiline registreerimine kui üks re-buy, mängitakse 8-max laudades ning tasemed vältavad 12 minutit. Garanteeritud on vähemalt 3 piletit, mida saab kasutada ka nädala aja pärast Vilniuses toimuval samanimelisel turniiril!  

Finaalsatelliidile võit võita pileti ka läbi igapäevase online-kvalifikatsiooni: 

Kell 18:30 viiakse läbi freeroll, mille 5 parimat saavad 3,30€ pileti.
Kell 20:30 toimub 3,30€ satelliit, kus on garanteeritud vähemalt üks 22-eurone finaalsatelliidi pilet. 

Satelliitturniiri leiad Betsafe'i lobby alajaotusest läbi "Turniirid" > "Satelliidid" > "Betsafe Events".

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Seotud mängud

Kommentaarid

Pokker
Spordiennustus
Kasiino