Laupäeval toimub Pärnus 70-eurose sisseostuga 6-max turniir
  • Jokker.ee
  • 07.03.2019
  • 0

Laupäeval toimub Pärnus 70-eurose sisseostuga 6-max turniir

Casino Grand Prix korraldab sel laupäeval, 9. märtsil Pärnus esimese, short-hand laudades läbiviidava suurema regionaalse pokkeriturniiri. Kokku on ruumi 30 mängusõbrale. 

Spring 6-max nime kandev turniir algab Lääne- ja Lõuna-Eesti suurimas, Port Arturi kasiinos täpselt kell 17:00 ning alustakse 20 000 stardipunktiga. Mängutasemed vältavad 20 minutit ning lubatud on unlimited re-entry/hiline registreerumine 180 minuti jooksul.

Ostes pileti enne 8. märtsi kell 19:00 (tee seda siin), alustad turniiri 2000 lisapunktiga. Juhul, kui oled naine, saad igal juhul 2000 lisapunkti - olenemata sellest, millal osalustasu maksad. Nii tähistatakse hilist naistepäeva, mis pakub muidu erinevaid üllatusi kõikides Grand Prix kasiinodes ka päev varem. 

"6-max mänguformaat on kõikjal väga populaarne ning me otsustasime seda ka Pärnus proovida. Loodame näha meie kasiinos nii tuntumaid Pärnu pokkerimängijaid kui ka külalisi teistest linnadest," kommenteeris kasiinoketi live-mängude mänedžer Meelis Jakobson. Tema sõnul võetakse sel turniiril kasutusele ka "Big Blind Ante" reegel, mis aitab mängu oluliselt kiirendada. 

Kõikidele osalejatele pakutakse magusaid koogikesi ja tervitusjooke. Võitja saab karika ning parim naismängija üllatusauhinna! Tutvu võistluse strukuuriga siin: 

Turniiri struktuur.jpgTähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5