Maailma suurima iganädalase online-turna võitja: lihtne Suure-Jaani pubimängija!
  • Jokker.ee
  • 25.01.2017
  • 0

Maailma suurima iganädalase online-turna võitja: lihtne Suure-Jaani pubimängija!

Pühapäeval PokerStarsis toimunud maailma suurimal iganädalasel pokkeriturniiril üle 85 000 euro võitnud eestlane on Suure-Jaani pokkeriklubi esindav hobimängija Tarmo Sengbusch (pildil).

"Seni olen mänginud pokkerit pigem pubitasemel ning sõprade seltskonnas. Kuigi Pokerstarsi ja Triobeti kontod avasin juba 6-7 aastat tagasi, olen suurematel online-turniiridel pisut tihedamalt mänginud alles viimased pool aastat. Ühesõnaga täielik amatöör!" iseloomustas Tarmo end lühidalt.

Mehe nimekaim, Lõuna-Eestis pubi- ning muid turniire korraldav Tarmo "Waim" Pikk teab Sengbuschi aktiivse osalejana Triobeti poolt läbi viidud 2016. aasta Lõuna-Eesti Pokkerikarikal. "Tarmo esindas koos vennaga Suure-Jaani pokkeriklubi, kes saavutas üheksa võistkonna konkurentsis viienda koha," mäletas "Waim" ning lisas, et Tarmo vend Kalev on koos Ivar Heeroga ühed peamised Suure-Jaani pokkerielu edendajad.     

suure jaani.jpgSuure-Jaani pokkeriklubi. Tarmo on valges pluusis mees kamba keskel. 

"Esimesed 3-4 tundi kulges turniir üsna rahulikult, esimesed suuremad pangad sain kätte alles umbes viiendal-kuuendal mängutunnil. Mingi hetk (öösel kuskil kella 2-3 paiku) olin endalegi üllatuseks koguni chipleader. Kaart jooksis tõepoolest väga hästi ning ka õnne oli kuhjaga. Küllap siis algaja õnn, mis muud," võttis tšempion üliedukalt lõppenud turniiri kokku. 

Oma edasiste plaanide osas ei hakanud Tarmo hetkel ühtegi vekslit välja käima. "Plaanin osaleda Eesti meistrivõistlustel, Lõuna-Eesti pokkerikarikal ning võib-olla veel mõnel live-turniiril," jäi mees tagasihoidlikuks. Hetkel pole tal otseseid plaane ka hiiglasliku võiduraha kasutamiseks. "Naise soovitusel (või siis nõudmisel - toim.) läheb vähemalt osa pulmafondi suurendamiseks," muigas Tarmo. Seega olge valvel head pokkerisõbrad - varsti on Viljandimaal vägevat pidu oodata!

22. jaanuaril toimunud Sunday Million turniirist võttis osa 5229 mängijat ning auhinnafond ulatus üle miljoni dollari. Esinelik otsustas sõlmida diili ning kuigi eestlane oli selle tegemise hetkel chiplooser, õnnestus tal mitmel korral üsna lootusetust seisust välja tulla ning viimaks võistlus ka kinni panna. Esikohaga kaasnes 91 853-dollariline ehk pisut üle 85 tuhande eurone auhinnaraha. 

See polnud küll Eesti pokkerimängijate esimene ega ka suurim hitt Sunday Millionil, kuid siiski märkimisväärne tulemus. Esimese eestlasena võitis Madis Ormisson PokerStars $500,000 Guaranteed turniiri (Sunday Millioni eelkäija) juba 2005. aasta detsembris, 2013. aasta veebruaris krooniti aga Sunday Million tšempioniks  Uku "parmupill" Valner.

Eestlaste rahaliselt suurima Sunday Million võidu läbi aegade sai aga viljandlane Janno Jerlakas, kes pani 2014. aasta märtsis taskusse koguni 270 tuhat eurot. Janno koht oli seejuures "alles" neljas, kuid kuna tegemist oli Sunday Millioni kaheksanda aastapäeva juubeliturniiriga, võttis sellest osa koguni 46 586 pokkerientusiasti. 

Vaata siit eestlaste suurimaid pokkerivõite läbi aegade! 

ALUSTA POKERSTARSIS $30 TASUTA MÄNGUKREDIIDIGA!
1) Ava konto PokerStarsis läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Kasuta konto loomisel turunduskoodi (marketing code) psp21722
3) Tee vähemalt 20-dollariline deposiit ning kasuta deposiidi tegemisel boonuskoodi THIRTY
4) PokerStars annab Sulle järgmised hüved täiesti tasuta:

ttt.png

Tähelepanu! PokerStars on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5