Markku Koplimaa teenis Barcelonas kuuekohalise auhinnaraha
  • Jokker.ee
  • 03.09.2023

Markku Koplimaa teenis Barcelonas kuuekohalise auhinnaraha

Eesti läbi aegade edukaim live-turniirimängija Markku Koplimaa (pildil) näitas taaskord head mängu, saavutades Barcelonas toimunud EPT põhiturniiril kõrge 11. koha, mis tõi sisse 105 900 € auhinnaraha.

Barcelona on olnud Markkule ennegi õnnelik koht, 2019. aastal võitis ta seal EPT National turniiri ning teenis 585 500 eurot, mis on eestlaste suurim võit ühelt pokkeriturniirilt. Äsjase võidu järel on Markku turniiriteenistus üle 1,33 miljoni euro, millega ta juhib kindlalt ka "Eesti Hendoni" edetabelit. Lisaks temale kuulub miljonäride klubisse Henri Käsper, kes on selgelt edukaim Eesti live-mängija just sel aastal.  

Lisaks Markkule jõudsid Kataloonias auhinnarahadesse ka Kaspar Kaisel (43. koht, 27 250 €) ning Tarmo Tammel (165. koht, 13450 €). 5300 € osalustasuga turniirile tehti 2120 sisseostu ning auhinnafond kerkis üle 10 miljoni euro. Mäng veel jätkub, võitja selgub pühapäeval.

Barcelonas võistles seltskond Eesti tippmängijaid, nende seas ka näiteks Markkos Ladev, Ottomar Ladva, Henri Käsper, Igor Pihela jpt. Tarmo Tammel suutis seejuures olla uskumatult resultatiivne - osales neljal turniiril, jõudis neil kõigil ka rahadesse ning ühel korral finaallauda.  

Artikli foto: Rene Velli, Rational Intellectual Holdings Limited

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5