Markku Koplimaa triumfeeris 4682 osalejaga turniiril ja teenis 585 500 eurot!
  • Jokker.ee
  • 25.08.2019

Markku Koplimaa triumfeeris 4682 osalejaga turniiril ja teenis 585 500 eurot!

Eesti tippmängija Markku Koplimaa (pildil) võitis 21.-25. augustil Barcelonas toimunud tuhandete osalejatega PokerStars.es EPT National turniiri ning teenis ulmelised 585 500 eurot auhinnaraha!

1100-eurose sisseostuga võistluse auhinnafond oli 4,54 miljonit eurot ning sellest sai osa 702 parimat. Mängijate suure huvi tõttu oli turniiril koguni neli avapäeva ning ühtekokku tehti tervelt 4 682 sisseostu. Tegemist oli turniiri ajaloo rekordiga!

Markkul õnnestus saada korralik stäkk juba võistluse esimesel päeval, teisel tõusis ta üldarvestuses seitsmendaks ning kolmandal liidriks. Kuue mängijaga finaalis meie mehele vastaseid ei leidnud ning viiest vahetust konkurendist neli elimineerinud Markku võttiski kindla võidu.

Heads-up'is alistas ta oma elu esimesel EPT-l mänginud USA segamängude spetsialisti Adam Hendrixi. Tubli kolmanda koha võttis leedulane Eldaras Rafijevas, ülejäänud finalistid olid aga vastavalt Soome, Iirimaa ja Portugali pokkerimängijad. 

“See tundub võimsa ja uskumatuna, mul pole lihtsalt sõnu. Sa oled neli pikka päeva grindinud ning andnud endast kõik...seda on tõesti keeruline kirjeldada," sõnas võitja lühikeses usutluses PokerNewsile. Finaalivastased tema sõnul just kergemate kilda ei kuulunud. "Õnneks oli mul rohkem chippe, mistõttu võisin mängida märksa agressiivsemalt kui shortstäkid," toonitas Markku. 

Võidu tähistamiseks lubas Markku algatuseks ühe õlle teha ning pisut puhata, seejärel aga välja tähistama minna. Barcelonas on tal kindlasti plaanis mängida ka põhiturniiril ning teistelgi turnadel kaasa lüüa. "Ma tulin siia grindima!" lõpetas tšempion. 

Turniiri (ingliskeelset) live-ülekannet saad soovi korral järellugeda PokerNewsist

PokerStars.es EPT National Barcelona: €1100 No Limit Holdem (4682 sisseostu)

Lõppjärjestus ja auhinnarahad (EUR)

1. Markku Koplimaa (Eesti) - 585 500

2. Adam Hendrix (USA) - 346 500

3. Eldaras Rafijevas (Leedu) - 263 200

4. Matias Arosuo (Soome) - 212 100

5. Barry McGovern (Iirimaa) - 168 100

6. Jose Quintas (Portugal) - 129 100

Optibet.png

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvu reeglitega ning käitu vastutustundlikult!

Esimene Eesti "Hendoni miljonär" 

Tegemist on rahaliselt läbi aegade suurima ühekordse võiduga Eesti pokkeri ajaloos, mis tegi Markkust ühtlasi ka esimese Eesti pokkerimiljonäri live-turniiride arvestuses. Tänase päevakursi alusel on Markku live-turniiride teenistus 1,072 miljonit eurot.

Väärib märkimist, et Markku on Kataloonias varemgi hästi mänginud. Kolm aastat tagasi saavutas ta Barcelona EPT raames läbiviidud 10 000-eurose sisseostuga kolmepäevasel No Limit Holdem re-entry turniiril kõrge kolmanda koha ning teenis 220 230 eurot auhinnaraha. 

Eelkõige on Markku näol aga tegemist ülieduka netimängijaga, kelle seni suurim ühekordne turnahitt pärineb 2016. aasta maist. Siis saavutas ta PokerStars SCOOP festivali $10 000 sisseostuga põhiturniiril 5. koha ning teenis 374 000 eurot auhinnaraha. Maineka Hendon Mob andmebaasi alusel on Markku võitnud online-turniiridel üle viie ja poole miljoni euro ning kuulub kahtlemata maailma netimängijate absoluutsesse tippu. 

Niisamuti on Markku ka kahekordne Eesti pokkerimeister ning pälvinud korduvalt nii Eesti parima live- kui netimängija tiitli. Vaata Eesti mängijate suurimaid pokkerivõite nii live'is kui online'is!

Soovime Jokker.ee poolt Markkule palju õnne, sest see oli tõeliselt vägev tulemus. Ja me usume, et Markkul on endiselt ees veelgi suurem tulevik!

Artikli foto: Rene Velli, Rational Intellectual Holdings Limited


$30 HÜVEDEPAKETT TÄIESTI NIISAMA!

1) Ava konto PokerStarsis läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Kasuta konto loomisel turunduskoodi (marketing code) psp21722
3) Tee esimene vähemalt 20-dollariline deposiit, kasutades boonuskoodi THIRTY

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5