Meeleoluka aprillikuise Paf Live'i võitis soomlane Timo Rantamäki
 • Jokker.ee
 • 15.04.2018
 • 0

Meeleoluka aprillikuise Paf Live'i võitis soomlane Timo Rantamäki

14. aprillil peetud lustaka Paf Live'i võitis Timo Rantamäki, aga finaallauda mahtus ka mitu endale nime teinud eestlasest mängijat. 

Hoolimata päikselisest kevadpäevast tuli Olympic Park Casinosse karikat jahtima 89 pokkerisportlast. Re-entry tegemise võimalust kasutas neist 20, mis kergitas auhinnafondi 7071 euro suuruseks. 

Harjumuspäraselt jagus raha kümnele parimale, kuid lisaks sellele jagati ka Pafi embleemikaga nänni ning tasuta pääsmeid järgmisele Pafi turniirile. 

Mitte kõik 89 mängijat polnud kohale tulnud õigeks-, turniiri algusajaks. Seevastu neil, kes olid, avanes võimalus võita 70 eurot sularaha, mille eest sooritada re-entry, osta järgmise Paf Live'i pääse või saata korda midagi muud endale meeldivat. Pafi projektijuht Laur Sibold loosis välja laua ja istekoha ning õigele kohale oli istuma sattunud Marko Kitsing

Rääkides õigel kohal istujatest ei saa me mööda mängijast nimega Urmas Kuus. Tema oli kohaloosi tahtel istuma pandud lauda number 6, kohale number 6. Et sellest veel vähe poleks, oli ka tema mängija-ID numbriga 36, mis veel mõned kuud tagasi oleks olnud ka tema vanus. Märke ei saanud eirata ja kui Urmas alustas teistega koos finaallauda, oli siht selge - lõpetada kuuendana. Saavutusest jäi puudu õige pisut, sest lõppjärjestuses pidi Urmas leppima 7. kohaga. Lohutuseks 297 eurot

Turniiri kõige põnevamaks hetkeks osutus mullikoha välja selgitamine. Hand by hand mängu ajal tuli korraks aeg maha võtta, sest mõlemas lauas jõudsid kaks mängijat korraga all-ini. Lisaks täpselt üheaegsele aktsioonile olid täiesti sünkrooni viidud ka mängijate kaardid! Paolo Bortolon oli all-inis -ga ja tal vastas Raimo Reimann -ga. Teises lauas hoidis enda käes -d Tarmo Tammel ning  turniiri chipliider Ragnar Baum.

Board siiski kahes lauas erines. Raimo emandad pidasid, kuid Tarmo omad mitte. Tarmo jaoks dramaatilisel žetoonide lugemisel selgus, et Paolol chippe õige napilt rohkem kui Raimol, mis tähendas, et mullikohaga pidi leppima just Tarmo. Teda jäi lohutama tasuta pääse järgmisele turniirile. Täpselt sama preemia kuulus ka turniiri parimale naismängijale, kelleks oli taas Maili Tannbaum

Finaallauda alustas massiivse chipliidrina Ragnar Baum. Tema käes oli umbes kolmandik kogu turniiri žetoonidest. Kõik sujus kuni hetkeni, mil lauas oli järel kuus mängijat. Kõigepealt duubeldas ta üles pre-flop all-iniga üles -ga mängiva Timo Rantamäki (Ragnaril endal vaid ). Siis sai Ragnarilt duubli kätte Raimo Reimann ja viimased Ragnari chipid võttis enda ette hoiule Andres Aldoja. Ragnari tulemuseks 6. koht ning 382 eurot.

Raimo sitke mäng lennutas ta lõppjärjestuses 5. kohale, saagiks 474 eurot, Andrese aga 3. kohale, mis tõi sisse 969 eurot

Heads up algas Timo ja Gunnar Hiiu vahel esimese suure ülekaaluga. Gunnaril õnnestus küll kohe -ga duubeldada, kuid sealt edasi oli õnn soomlase poolel. Võidu tõi Timole  Gunnari  vastu, kui boardil avati Timole vajalikud reakaardid. 

Põnevamaid sündmusi saab järele lugeda Jokkeri kohapeal valminud live-blogist.

Paf Live 15.04.2018: €70 No Limit Holdem re-entry (89 osalejat, 20 re-entryt):

 1. koht Timo Rantamäki - 2157 € + 110 € Paf online-pilet
 2. koht Gunnar Hiiu - 1379 €
 3. koht Andres Aldoja - 969 € 
 4. koht Siim Suviste - 707 € 
 5. koht Raimo Reimann - 474 € 
 6. koht Ragnar Baum - 382 €
 7. koht Urmas Kuus - 297 € 
 8. koht Oskar Ojaveer - 262 €
 9. koht Marek Selgeveer - 233 €
 10. koht Paolo Botrolon - 212 €

Järgmine Paf Live toimub juba 12. mail. Turniirile saab kvalifitseeruda kasvõi tasuta - ikka Pafi pokkeritoas. 

Satelliidid toimuvad:
Teisipäeviti kell 19:30: freerollil antakse ära üks pileti live-turniirile,
Teisipäeviti kell 20:30: 11€  sisseostuga freezout-turniiril on garanteeritud 2 kohta,
Pühapäeviti kell 20:30: 11€ turniiri võitjatele antakse vähemalt 1 pilet Paf Live turniirile.Tähelepanu! Paf on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!


Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker