Nädalavahetuse megapakkumine: saa 50 tasuta spinni Pafis ja Coolbetis!
  • Jokker.ee
  • 09.09.2017

Nädalavahetuse megapakkumine: saa 50 tasuta spinni Pafis ja Coolbetis!

Mängijatele matemaatiliselt kasulik ruletipromo, millega mitmed Eesti online-kasiinod on oma mängijaid selle aasta jooksul juba korduvalt hullutanud, on taas tagasi! 

Juba eelmisel nädalavahetusel alanud promo käigus on võimalik teenida igal septembrikuu laupäeval ning pühapäeval üle 18 euro võrdlemisi riskivaba tulu

Loogika on jätkuvalt sama, mis varemgi:  igaüks, kes teeb erilises rokiruletis (Rock N' Roulette live-roulette) laupäeviti ning pühapäeviti kell 15:00-03:00 vähemalt 20 panustamisringi, saab selle eest vastavalt samal päeval 50 tasuta keerutust slotimängus Jimi Hendrix. 

Et pakkumisest enim kasu lõigata, tasub sellel osaleda igapäevaselt mõlemas kohas korraga: nii Pafis kui Coolbetis! Keerutuse maksumus peab olemalt vähemalt 1 (üks) euro ning sobib ka panustamine punasele-mustale.

Ühe hiljem saadud tasuta keerutuse väärtus on 20 senti ning seal teenitud võite EI PEA hiljem kuskil läbi mängima - raha on koheselt ning lõplikult Sinu!

P.S. Pafis toimub sarnane promo (veelgi suurema lisaväärtusega, keerutus koguni 0,25 eurot) ka neljapäeval ja reedel! 

Pafi konto saad avada siin - lisaks kuni 200 tasuta keerutust!

Mis muudab selle pakkumise erakordselt kasulikuks?

1) Ruletilauas on minimaalne panus 1 euro, mis tähendab et 100 tasuta keerutuse saamiseks ( 50 Pafis ja 50 Coolbetis) tuleb panustada kokku 40 eurot. Arvesse ei võeta vaid neid ringe, mille käigus katab mängija oma panustega üle 70% võimalikest ruletinumbritest, kuid kõik muu on lubatud! 

Kõige väiksema variatsiooni saad seega panustades punasele/mustale, mille väljamakse on 1:1. Ruletis on kasiino eelis 2,7%, mis tähendab seda, et puhtmatemaatiliselt peaks 40 eurost saama tagasi €38,92.

2) 100 tasuta keerutuse väärtus on 20 eurot, Jimi Hendrixi keskmine tagasimakse protsent on 96,9%, mis tähendab, et puhtmatemaatiliselt saab mängija 100 keerutusega keskmiselt €19,38 puhastulu

3) Puhtmatemaatiliselt tagab kampaanias osalemine igapäevaselt 18,30-eurose puhaskasumi (38,92+19,38-40). Tegemist on mängijate jaoks harukordselt hea pakkumisega, millesarnast ei leia naljalt ka spordiennustusest, pokkerist rääkimata. 

button.png
Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5