No Account Bet tervitab 100 € boonuse ning iganädalase 10% cashbackiga!
  • Jokker.ee
  • 14.04.2021
  • 0

No Account Bet tervitab 100 € boonuse ning iganädalase 10% cashbackiga!

No Account Bet on Paferile kuuluv uus online-kasiino, mis alustas Eestis tegevust 2021. aasta alguses. Lisaks slotimängude pakutakse live-kasiinot ning spordiennustust. Kliki siia ja hakka pihta!

Kõnekeeles kutsutakse No Account Beti "Pafi kiirkasiinoks" ning ega see väide ju vale ei ole. Nagu nimigi ütleb, on tegemist kontovaba kasiinoga, kuhu saab logida sisse läbi netipanga. Samal põhimõttel käib ka arveldamine ning nii sisse- kui väljamaksed võtavad praktikas aega alla minuti. 

Lisaks kontovabale mängimisele ning ülikiirele arveldamisele on No Account Beti trumbiks ka väga hea mängude valik - esindatud on tubli 60 tootjat ning mänge on tõesti igale maitsele.

BOONUS UUTELE MÄNGIJATELE!

No Account Bet tervitab uusi mängijaid 100% kuni 100 € boonusega. Selleks liitu No Account Betiga (kliki sellele lingile) ning tee esimese 7 päeva jooksul sissemakse summas 10-100 eurot. No Account Bet duubeldab selle ning seejärel tuleb boonus 25x läbi mängida. Selle valid juba ise, kas soovid seda teha spordiennustuses või kasiinos

IGANÄDALANE CASHBACK!

Püsimängijatele pakub No Account Bet iganädalast 10% kuni 15 € cashbacki. See tähendab, et juhul kui Sa peaksid jääma arvestusperioodi jooksul (kolmapäevast teisipäevani) miinustesse, siis kantakse Sinu kontole 10% kuni 15 € cashback. Hea on see, et cashbackile ei kehti läbimängimise kohustust ning see on iganädalane. 

Alusta kontovabat mängu koos vinge boonusega!

Tähelepanu! No Account Bet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5