Oktoobri Paf Live'il võidutsesid uued näod
 • Jokker.ee
 • 27.10.2019
 • 0

Oktoobri Paf Live'il võidutsesid uued näod

Sageli näitavad Paf Live'idel hiilgavaid tulemusi vanad ja tuttavad pokkerimängijad. 2019. aasta oktoobri turniir tõi värskemat verd.

Selle kuu pokkerikalender oli kirju ja seetõttu nihkus tavaliselt kuu alguses peetav Paf Live kuu lõppu, 26. oktoobrile. Korraldajad olid valmis keskmisest väiksemaks osavõtuks, kuid soodne planeetide seis ja halb ilm tõid saali siiski rahvast täis. Algul tundus, et osalejate arv küündib tublisti üle saja, kuid pärast kohale ilmumata jätnud mängijate tühjaks tiksuvate stäkkide laualt eemaldamist sai selgeks, et unikaalsete osalejate arv jäi 97 mängija juurde. Re-entry jõudis sooritada 14 soovijat. Sel viisil kogunes auhinnafondi 7071 eurot, millest premeeriti 10 parimat. 

Lustakas mäng kulges nagu ikka, ent ühtegi tõeliselt suurt stäkki turniiri esimeses pooles välja ei kujunenudki. Teises pooles hakkasid teiste eest ära rebima kolm meest: Matthias Märss, Marek Kaldaäär ja Jainil Kothari. Kõik need mehed leidsid end ka finaallauast. Tuntud nimedest jõudsid sinna vaid Kalle Suvi ja Urmas Kuus. Kusjuures viimane lõpetas 6. kohal, mis ei tulnud küll kellelegi üllatusena. Kalle jõudis ühe koha võrra kõrgemale. Tasuks said mehed vastavalt 382 ja 474 eurot

Parima naise tiitli napsas kogenud pokkeriproua Natalja Manuyko, ent finaallauast jäi ta üsna napilt välja. Preemiaks uus Paf Live'i pääse. Sama lohutusauhind kuulus ka tublit mängu näidanud Oleg Tuomanenile, kes pidi seekord rahamulli kohaga leppima.

4. koht kuulus Rasmus Eelmaale, kes finaallauas suure stäkiga mängida ei saanudki. Kannatlikult õiget hetke oodanud Rasmus keeldus välja kukkumast, võttes ühe duubli teise järel. 4. koha eest teenis ta viimaks 707 eurot.

Esikolmiku moodustasid eelmainitud Matthias, Marek ja Jainil. Pikaks omavaheline mäng ei kujunenud, sest ühel hetkel löödi turniirikell kinni ja arutati rahakokkulepet. Väga kiiresti jõuti lahenduseni, mis tähendas auhinnarahade võrdselt jagunemist - igaüks läks koju 1502 eurot rikkamana. Karikat soovis endale Matthias Märss, kelle stäkk teiste omadest pisut suurem oli. Seda talle ei keelatud ning turniir lõppes saatusliku jaotuse asemel hoopis kindlameelse käepigistusega. 

Esikolmik oli tulemusega silmnähtavalt rahulolev. Võib neid kõiki kolme Pafi turniiridel ju pidada veel uuteks nägudeks. Täiesti esimest korda osalesid Paf Live'il India päritolu, kuid Eestis resideeruv Jainil ning Tartust pärit ja seal ka resideeruv Marek. Matthias sai käe valgeks juba Marine Cupil, kust võttis ka väärika tulemuse, teenides 6. koha eest 1000 eurot. 

Mida oli sellelt turniirilt kõrva taha panna? Eelkõige seda, et kui on kindel soov osaleda, ei saa enam suvalisel ajal sisse purjetades loota vaba istekoha olemasolule. Turniirisari on niivõrd populaarne, et eelregistreerimine on hädavajalik. Teine õppetund on see, et uusi nägusid ei tasu alahinnata, tegemist võib olla teisest linnast/riigist pärit ohtliku hai või hoopis sünnipärase talendiga. 

Paf Live 27.10.2019: €70 No Limit Holdem re-entry (97 osalejat, 14 re-entryt)

 1. koht Matthias Märss - 1502 € 
 2. koht Jainil Kothari - 1502 €
 3. koht Marek Kaldaäär - 1502 € 
 4. koht Rasmus Eelmaa - 707 € 
 5. koht Kalle Suvi - 474 € 
 6. koht Urmas Kuus - 382 €
 7. koht Kristo Kaljurand - 297 €
 8. koht Allan Pukkk - 262 €
 9. koht Anton Rybtcov - 233 €
 10. koht Kert Raud - 212 €

Turniiri live-blogi on võimalik täismahus lugeda siit.

Järgmine Paf Live'i lahing toimub juba järgmisel laupäeval, 2. novembril. Turniirile saab kvalifitseeruda kasvõi tasuta - ikka Pafi pokkeritoas. 

UUELE MÄNGIJALE: 50 TASUTA MÄNGUVOORU + €10 NIISAMA!

1) Ava konto ja saad pärast registreerumist 50 tasuta spinni slotimängus Pehmed ja Karvased.  
2) Tee vähemalt 10-eurone deposiit ning saad €10 TÄIESTI NIISAMA! 

NB! Tasuta keerutustega saadud võidud makstakse välja päev pärast kriteeriumide täitmist ning neid ei tule hiljem kuskil läbi mängida. 

Tähelepanu! Paf on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!


Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5