Oktoobris ootab Optibeti pokkerimängijaid KOLM eksklusiivset eripakkumist!
  • Jokker.ee
  • 02.10.2020
  • 0

Oktoobris ootab Optibeti pokkerimängijaid KOLM eksklusiivset eripakkumist!

Optibeti pokkerituba suunas juba septembris fookuse mikromängijatele ning eksklusiivsetele eripakkumistele. Sellega soovitakse eristuda teistest iPoker võrgustikus tegutsevatest Eesti litsentsiga pokkeritubadest ning ahvatleda ka neid mängijaid, kes muudes võrgustikes mängivad. 

"Väikeste mängijate" vaatevinklist leidub tõepoolest päris häid pakkumisi. Näiteks jätkub hea diil, mis võimaldab saada iga päev 5 eurot päris niisama. Niisamuti saavad "mullipoisid" keerutada õnneratast ning võimalus on võita kuu lõppus algava Royal Series turniiripileteid. Lisaks neile kolmele eksklusiivsele promole jätkuvad ka võrgustiku üldpakkumised.

Uusi Optibet Poker mängijaid ootab 200% kuni 2000 € tervitusboonus ning väga lihtsa skeemiga pakutav kuni 55%-line cashback

Eksklusiivne Jack of Spades - lihtsalt mängi ja saa raha!
Septembris alanud erikampaania jätkub aasta lõpuni ja sobib kõikidele väikseid panuseid armastavatele mängijatele. Jack of Spades nimelises kampaanias saab igaüks, kes mängib mikropanustega rahalaudades vähemalt 500 kätt, 5 eurot puhtalt kätte. Ja nii iga päev!

Arvesse lähevad vaid ülimadalad No Limit Hold’em lauad, mille ülemine limiit on 0.10 €/0.20 €. Pane tähele, et reiki arvestatakse juhul kui avatud on vähemalt flop ja panga suurus vähemalt 15 senti.

Boonuse kasutamiseks pead tegema pokkeri lobbys opt-in. Kordame veelkord üle - Jack of Spades on eksklusiivne kampaania ning kehtib vaid Optibeti pokkeritoas!

Jack of Spades.jpg
 
Jäid mulliks? Ära muretse - võida õnnerattal 100 eurot!
Terve oktoobri vältav kampaania muudab vähemalt 5-eurose sisseostuga pokkeriturniiridel "mullikohal maandumise" oluliselt pehmemaks.
Kuidas osaleda?
1. Enne mängima hakkamist liitu kampaaniaga Optibeti pokkerikliendis. VÄGA OLULINE: Sa pead liituma IGA PÄEV eraldi!
2. Mängi Sulle sobivatel Optibeti kalendris olevatel mitmelauaturniiridel (Scheduled Tournaments).
3. Kui peaksid jääma turniiril mullimeheks (esimesena rahadest välja), teenid keerutuse õnnerattal.
4. Keeruta õnneratast ning võida auhind!

Auhinnavalikus on erinevad rahasummad (1, 50 või 100 eurot) ning turniiripiletid väärtusega 1,5 või 10 eurot. Pea meeles, et turniiripiletid kehtivad täpselt 7 päeva, kuid rahalised võidud makstakse välja koheselt ning nende "läbimängimine" pole nõutav. 

Võida Royal Series turniiripilet!
Järgmine iPoker võrgustiku suursündmus, enam kui 300 tuhande eurose garanteeritud auhinnafondiga Royal Series pole enam kaugel. Kaardid on õhus juba oktoobri lõpus.

Kui soovid sellest festivalist osa võtta, siis pane tähele, et Optibeti pokkeritoas kuni 23. oktoobrini toimuv eksklusiivne Warm-Up kampaania võimaldab võita Royal Series turniiripileteid täiesti tasuta!

Kuidas see käib? Lihtsalt osale igal pühapäeval toimuvatel iPoker võrgustiku suurematel turniiridel ning näita head mängu. Arvesse lähevad järgmised turniirid:

Pühapäeva turniirid ipoker.jpg
Kui peaksid mistahes nimetatud turniiril finaallauda pääsema, saad keerutada õnneratast ning võita 1, 5, 10, 20 või 50 eurot maksva Royal Series pileti. Kui peaksid aga turniiri ära võitma, ootab Sind 100-eurone pileti Royal Series põhiturniirile!

5mZy8ko.jpeg

12 500 eurot igal nädalal aktiivseimatele Twisterite mängijatele
Iganädalased Twisteri rallid jätkuvad! Nende auhinnafondis on 8050 € rahas + 4450 € väärtuses Twisteri pileteid ehk kokku 12 500 eurot. Võistluses osalemiseks tuleb lihtsalt Twister-turniire mängida. Kehtivad lihtsad põhimõtted:
- Igal turniiril osalemine annab punkte, iga 1 € buy-in = 1 punkti
- Iga turniiri võitmine annab topeltpunktid,
- Mida kõrgem on buy-in, seda rohkem punkte saad. Turniiride sisseost on vahemikus 1 kuni 100 eurot. 

Näide: 1-eurose turniiri võitmine annab 2 punkti (1x1x2), 100-eurose sisseostuga turniiril teiseks tulemine toob aga kontole 100 punkti (100x1x1).

Iga nädala 250 parimat jagavad suurepäraseid auhindu, mis kantakse üle esmaspäeval hiljemalt kell 17:00 Eesti aja järgi. Esimene koht saab 1000 eurot pärisraha, viimane auhinnaline koht (250.) aga KOLM 5-eurost TASUTA Twister turniiripiletit.
 

Optibet Twister.jpg

Tervitusboonus 200% kuni 2000 €

Kõiki uusi mängijaid ootab Optibetis 200% kuni 2000 € sissemakseboonus. NB! See kehtib ka nendele mängijatele, kel oli konto "vanas" ehk GG-võrgustikus asunud Optibetis! 

See boonus on jagatud kahte osasse:
1) 200 % kuni 800 € boonus (ajalimiit 60 päeva). Iga reigitud 10 € eest saab mängija 2 eurot boonust (tinglikult 20% cashbacki)
2) 200% kuni 1200 € boonus (ajalimiit 90 päeva). Iga reigitud 10 € eest saab mängija 1 euro boonust (tinglikult 10% cashbacki)

Pane tähele, et tervitusboonuse saamiseks tuleb vajutada “Opt-in” ning tervitusboonust saab kasutada vaid korra. Eriti oluline: Tervitusboonus lisandub tavapärasele cashbackile ning muudest boonustest saadud hüvedele. See tähendab, et iPokeris on teenida kokku koguni kuni 55%-list cashbacki!

Kuidas igakuist cashbacki saada?
Optibeti uus cashbacki süsteem on väga ihtne ja arusaadav. Sinu cashbacki protsendi määrab 100% ulatuses käive, mitte loosiõnn, oskused või mängutaktika. 

Kõik mängijad alustavad tasemelt "Jack" ning saavad iga reigitud 1 euro eest 10 VIP-punkti. Jõudes järgmisele tasemele, kehtib VIP-punktide kordistaja, mis suurendab ka rakebacki. 750 euro tasumine reigiks tagab mängutaseme "Joker", mis toob sisse juba 35% rakebacki. Sellele lisanduvad teiste kampaaniate käigus teenitud võimalikud hüved ja auhinnad!
 
Iga 100 VIP-punkti eest saab mängija 1 € pärisraha ning enda progressi saad jälgida pokkerikliendis, valides "Minu konto" > "VIP". Oma taseme hoidmiseks pead koguma igal kuul sama koguse punkte, vastasel juhul taset langetatakse. Punkte hoitakse kontol täpselt 12 kuud. 

Cashback.jpg

Eriti oluline: Arvestus on contributed-põhine ja põhineb iga mängija poolt makstud reaalsel reigil. See tähendab, et "fishe" ei kohelda paremini kui häid mängijaid (mida praktiseerivad hetkel mitmed pokkeritoad).

iPoker on Playtechi poolt juba 1999. aastal rajatud pokkerivõrgustik, mis sai pärast äsjast MPN-i lagunemist kõvasti täiendust. Lisaks Optibetile siirdus juuli alguses iPoker'isse ka teine Enlabsi kontsernile kuuluv ning peamiselt Skandinaavia turule suunatud pokkerituba BestPoker. Koos vanade ja uute tulijatega on kunagise maailma suurima võrgustiku eesmärk taas kõrgustesse tõusta. Kui oma ala suurte valitsejate vastu veel ei saada, ollakse näiteks MPN-ist juba märksa suurem.

Eelkõige on iPoker suunatud Euroopa turule. iPokeril pole just ülearu palju eripakkumisi, kuid need on samas väga lihtsad ja loogilised. Arvestades suurtest konkurentidest väiksemat mängijate arvu, on ka erinevates edetabelites kõrgete kohtade saavutamine märksa lihtsam.

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5