Jäid mulliks? Pole hullu - keeruta õnneratast ja võida kuni 100 eurot!
  • Jokker.ee
  • 07.09.2020
  • 0

Jäid mulliks? Pole hullu - keeruta õnneratast ja võida kuni 100 eurot!

6. septembril algas Optibeti pokkeritoas 2 kuud vältav kampaania, mis muudab vähemalt 5-eurose sisseostuga pokkeriturniiridel "mullikohal maandumise" oluliselt pehmemaks.

Kuidas "Bubble Boy õnneratta" kampaaniast osa võtta?
1. Enne mängima hakkamist liitu kampaaniaga Optibeti pokkerikliendis. Pea meeles, et pead liituma IGA PÄEV eraldi!
2. Mängi Sulle sobivatel Optibeti kalendris olevatel mitmelauaturniiridel (Scheduled Tournaments).
3. Kui peaksid jääma turniiril mullimeheks (esimesena rahadest välja), teenid keerutuse õnnerattal.
4. Keeruta õnneratast ning võida auhind!

Auhinnavalikus on erinevad rahasummad (1, 50 või 100 eurot) ning turniiripiletid väärtusega 1,5 või 10 eurot. Pea meeles, et turniiripiletid kehtivad täpselt 7 päeva, kuid rahalised võidud makstakse välja koheselt ning nende "läbimängimine" pole nõutav. 


Juhul, kui Sa mängid madalal, kuid pole turniirimängija...
...siis pööra kindlasti tähelepanu samuti septembris alanud Jack of Spades kampaaniale ! Mängi mikropanustega rahalaudades ja saa 500 reigitud käe eest 5 eurot. Nii iga päev - kuni aasta lõpuni!

Selles kampaanias lähevad arvesse lähevad vaid ülimadalad No Limit Hold’em lauad, mille ülemine limiit on 0.10 €/0.20 €. Pane tähele, et reiki arvestatakse juhul kui avatud on vähemalt flop ja panga suurus vähemalt 15 senti. Boonuse kasutamiseks pead tegema pokkeri lobbys opt-in.

Mõlemad kampaaniad kehtivad vaid Optibeti pokkeritoas. Uusi Optibet Poker mängijaid ootab iPoker võrgustikus 200% kuni 2000 € tervitusboonus ning väga lihtsa skeemiga pakutav kuni 55%-line cashback

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5