OlyBet annab konto avamisel ja deposiidi tegemisel iPhone 11 (128 GB) päriseks!
  • Jokker.ee
  • 04.06.2020
  • 0

OlyBet annab konto avamisel ja deposiidi tegemisel iPhone 11 (128 GB) päriseks!

Sa oled vähemalt 18 aastane ja Sul puudub OlyBeti mängukonto või pole teinud veel oma esimest sissemakset!? Siis see pakkumine on just sulle!

Ava ajavahemikul 1. juuni kuni 16. juuni OlyBeti kasutajakonto või kui sul see juba olemas, aga pole teinud sissemakset, siis tee vähemalt 10€ deposiit kampaania perioodil ja osaled iPhone 11 (128GB) loosimisel!

NB! Auhinda ei saa vahetada mõne muu toote või raha vastu. Loosis osaleb ka klient, kes teeb kampaania perioodil mitu erinevat sissemakset, millede kogusumma on vähemalt 10€, näiteks 6€+5€ või 5€+3€+2€.

AVA KONTO JA TEE SISSEMAKSE

Loosimises osalemiseks tuleb anda ka nõusolek saada kõiki OlyBeti uudiseid ja pakkumisi. Teavituste seadeid saab muuta OlyBeti kontoseadete all vajutades nupule "Teavituste seaded". Loosimine toimub 17. juunil ja võitjaga võetakse isiklikult ühendust telefoni või e-kirja teel, mille oled märkinud OlyBeti konto all.

Vastavalt EV hasartmänguseadusele vanemad kui 18 aastased ja alla 21 aastased saavad deponeeritud raha kasutada spordile panustamiseks, vanemad kui 21 aastased ka õnnemängudes ja pokkeris.

MÄNGIMA!

Tähelepanu! OlyBet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5