OlyBet Mystery Bounty live-blogi sel laupäeval
  • Jokker.ee
  • 10.11.2022

OlyBet Mystery Bounty live-blogi sel laupäeval

OlyBet Mystery Bounty jätkub juba sel laupäeval, 12. novembril algusega kell 15:15 Olympic Park kasiinos ja mille põnevamaid hetki saad jälgida meie lehele live tekstiblogi vahendusel.

OlyBet Mystery Bounty on nüüd pool aastat väldanud uus igakuine turniirisari, kus nagu nimigi viitab on rõhk pearahade kogumisel. Ühe mängija välja võtmise eest on võimalik võita kuni 5000 € pearahaboonus, minimaalselt on aga iga mängija väljavõtmise eest garanteeritud 25 €.

Mängija elimineerimisel teenid bounty luckychipi, millega saad turniiridirektori juures olevast auhinnakotist võtta välja ühe bounty auhinna. OlyBet Mystery Bounty kohta loe lisaks siit. Turniiri võitjat teenib ka uhke klaasist karika.

Turniiri maksumuseks on 150 €, millest bounty auhinnafondi läheb 60 €. Ülejäänud rahast, millest on maha arvestatud turniirikorraldustasu (15 €), moodustub tavapärane auhinnafond ja makstakse välja vastavalt Olympic Poker Club reeglitele.

Mis formaadis mängitakse?
- No Limit Texas Hold'em Deepstack Bounty
- Algpunktid 25 000, 25 minutit mängutasemed
- Hiline registreerimine & unl. re-entry periood 8 taset.

Kui soovid turniirile soodsamalt pääseda, siis igapäevaselt (E-L) toimuvad OlyBeti pokkeritoas kvalifikatsioonid, otsi pokkeri tarkvaras turniire nimega "OlyBet Events". 

Turniirist valmib ka live-blogi formaadis ülekanne, mida saad jälgida siin jokker.ee/live

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5