OlyBet Mystery Bountyl maksis naiste võim. Võitis kohalik ameeriklane
 • Jokker.ee
 • 11.09.2022

OlyBet Mystery Bountyl maksis naiste võim. Võitis kohalik ameeriklane

Septembri OlyBet Mystery Bountyst võttis osa neli naismängijat. Neist koguni kaks jõudis TOP 3 hulka. Oma elu esimese karika napsas aga Eestis elav Gregory Allen. 

Septembri OlyBet Mystery Bounty osalejate arvu ei osanud keegi ennustada. Oli ju peaauhind augustis välja antud. Mõningane langus osalejate arvus küll oli, kuid tervelt 60 mängijat leidsid siiski 10. septembril tee Olympic Park Casinosse. Re-entry tegemise võimalust kasutati samuti vähem kui kuu varem, teisele katsele läks seekord 21 mängijat. Auhinnapotti kogunes 5953 eurot ja see jagati üheksa parima vahel. 

Vahest tähelepanuväärseim oli naiste mäng. Naiste hulgas on OlyBet Mystery Bounty alles populaarsust kogumas, sest septembris osales vaid neli õrnema soo esindajat. Kuid pooled neist pakkusid meestele tõsist konkurentsi. Tatjana Vinogradova nimi on selle turniiri raames meie eest korduvalt läbi käinud. Kui juulis saavutas ta 11. koha ja teenis 220 eurot, siis augustis pidi Tatjana leppima 12. kohaga, tasuks 210 eurot. Septembris tegi ta oma parima tulemuse, lõpetades kõrgel 3. kohal. Rahakott täienes suisa 890 euro võrra. Usina elmineerijana oli just Tatjana see, kes pääses sageli ka loosikasti juurde. Ühtegi 25 eurost suuremat bountyt paraku välja õngitseda ei õnnestunud. 

Teine särava mänguga naine oli Karin Ehala, kes osales sellel turniiril teist korda. Mäng läks nii hästi, et lõpuks leidis ta end heads upist. Võrreldes Tatjanaga läks Karinil ka loosikasti juures paremini - korra sai ta lisaks 25-listele kätte 150, korra aga 250 eurot. See oli ühtlasi suurim bounty, mis end septembri jooksul ilmutas. Ka Sten Siinmaa ja Silvester Oidekivi skoorisid sama suure bounty. 200-eurose bounty sai ainsana kätte Timo Rantamäki. 150-euroseid bountysid läks lisaks Karini omale välja veel paar tükki. 

Olgugi et osalejate arv oli väiksem kui augustis, kestis turniir ajaliselt tükk maad kauem. Lühike oli vaid heads up, mis jäi tegelikult mängimata. Nimelt otsustasid osalised, Karin Ehala ja Eestis elav ameeriklane Gregory Allen sõlmida diili. Kokkulepe oli kiirtee lahenduseni, mis mõlemat enim rõõmustanud oleks - Gregory unistas oma esimesest füüsilisest trofeest, Karin aga kopsakast rahasummast. Nii leppiski Gregory 1364 euroga, pakkudes Karinile 2. koha eest 1600 eurot. Kokkulepe kinnitati käepigistusega ja lõppjärjestus oligi paigas. 

Mis mees on Gregory ja kuidas ta just OlyBet Mystery Bountyle mängima sattus, loe turniirist valminud live-blogist, kust leiad ka muud põnevad sündmused.

OlyBet Mystery Bounty 10.09.2022: €150 No Limit Holdem unlimited re-entry (60 osalejat, 21 re-entryt):

 1. koht Gregory Allen - 1364 €
 2. koht Karin Ehala - 1600 €
 3. koht Tatjana Vinogradova - 890 €
 4. koht Hanno Kerem -  600 €
 5. koht  Marten Oks - 450 €
 6.  koht Aleksandr Djadjai - 330 €
 7.  koht Sten Siinmaa - 270 €
 8.  koht Timo Rantamäki - 240 €
 9. koht Sergei Oganesjan - 210 €

Järgmisel OlyBet Mystery Bounty turniiril on soovijatel võimalik osaleda juba 1. oktoobril. Endiselt ootavad loosikastis pokkerimängijaid veel neli 1500-eurost bountyt ja hulgaliselt väiksemaid bountysid väärtuses 150 kuni 500 eurot.

Tahad soodsalt turniirile pääseda?

Siis mängi satelliitturniire OlyBeti pokkeritoas. Need toimuvad esmaspäevast laupäevani.

Kell 20.00 toimub 11-eurone kvalifikatsioon

Kell 21.00 toimub 22-eurone kvalifikatsioon

Päev enne live turniiri toimub ka 22-eurone erikvalifikatsioon, kus on garanteeritud 3x150 € piletit.

MINE MÄNGIMA!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5