OlyBeti pokkerituba jagab detsembris tasuta pileteid ja 10 tasuta keerutust
  • Jokker.ee
  • 19.12.2017

OlyBeti pokkerituba jagab detsembris tasuta pileteid ja 10 tasuta keerutust

Detsembris on mitu põhjust OlyBeti pokkerituba avada ja lihtsa vaevaga preemiaid saada - kuni jõulupühadeni ootab kõiki allalaetava pokkeri tarkvaras (PC/MAC) 10 tasuta keerutust kasiinomängus "Santas Wild Ride". Tasuta keerutuste koguväärtus on 3€ ning saadud võitudel puudub läbimängimise kohustus ehk kõik mis võidad kuulub sulle. Pakkumine kehtib kuni 27. detsembrini.

Lisaks saab detsembris viie Fish Party 1€ turniiri mängimise eest sama mängu 5€ pileti tasuta, millega võid tabada korraliku jõulu Jackpoti - nagu see hiljuti juhtus Rakverest pärit mängijaga.

Ja ka detsembris mobiilipokkeris (Android ja Apple nutiseadmes) 10 reigitud jaotust mänginud mängijad saavad tasuta OlyBet Kings of Tallinn 4.4€ kvalifikatsioonpileti, millega võid jõuda regiooni suurima festivalile ja oma suurima pokkerivõiduni täiesti tasuta.

Vaata ka OlyBeti jõulukalendri pakkumist

asasasasa.png

Jokker.ee eripakkumine OlyBeti uutele klientitele: €10 TÄIESTI NIISAMA!
1) Ava konto OlyBeti online-kasiinos läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) OlyBet annab Sulle TASUTA 10 EUROT, mida  võib kasutada mistahes kasiinomängude mängimiseks. 
3) Pärast pokkerikonto loomist on uued mängijad kutsutud osalema kolmapäeviti 388€ ja 1000€ freerollile ning ka uute mängijate 500€ garanteeritud auhinnafondiga turniirile ja pärast esimese pärisraha No Limit Hold'em jaotuse võiduga kaasneb veel tasuta 3.30€ pokkeripilet.
Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5