Roland Luik teenis OlyBet Kings of Tallinn põhiturniiril 46 677 eurot!
  • Jokker.ee
  • 27.02.2017

Roland Luik teenis OlyBet Kings of Tallinn põhiturniiril 46 677 eurot!

Pühapäeva õhtul lõppenud OlyBet Kings of Tallinn põhiturniiri võitis soomlane Matias Knaapinen, suurima auhinnaraha sai aga Eesti pokkerimängija Roland Luik (pildil). 

Üheksa mängijaga finaal kestis täpselt üheksa tundi, kulmineerudes kolme parima vahel sõlmitud kokkuleppega. Sellega tagas tolle hetke liider Roland endale 46 677-eurose auhinnaraha, Matias sai 42 453 ning Kasper Mellanen 36 016 eurot. Võistlus jätkus karikale ning 2554 eurole. 

Lõppmängus jooksid kõige paremini Matiase kaardid, kes peavõidu Soome lahe teisele kaldale viis. 32-aastane tšempion kiitis võidujärgses usutluses ägedat turniiri ning lubas järgmisel aastal kindlasti tagasi tulla. 

Viimase poole aasta jooksul korduvalt suurematel turniiridel vägevaid tulemusi näidanud Rolandi sõnul oli tegemist otsekui Tuhkatriinu-looga, sest finaallaua alguses jäi ta teatavasti väga shordiks. "Õnnetu ma teise koha üle aga kindlasti ei ole, sest sain ju kõige suurema auhinnaraha," rõhutas Roland.

Mäletatavasti tuli Roland teiseks ka MPN Poker Touril ning Olympic Winter Festivalil, kuid tavatööst ta suurtest võitudest hoolimata loobuda ei kavatse. "Homme on mul täiesti tavaline esmaspäev ehitusel," ei teinud Roland oma elukutsest saladust.   

Tugeva esituse tegi ka Haapsalu hobimängija, OPEM põhiturniiri valitsev meister Tanel Evert. Tasakaalukas mäng ning oskus headest kaartidest pea alati maksimum võtta lõppes tugeva neljanda koha ning magusa 18 600-eurose teenistusega.

OlyBet Kings of Tallinn põhiturniir: €1100 No Limit Holdem re-entry (195 osalejat)
Lõppjärjestus ja auhinnarahad (EUR)
1. Matias Knaapinen (Soome) - 45 007
2. Roland Luik (Eesti) - 46 677
3. Kasper Mellanen (Soome) - 36 016
4. Tanel Evert (Eesti) - 18 600
5. Lukas Rutkauskas (Leedu) - 14 600
6. Jimmy Lundemo (Rootsi) - 10 300
7. Vincas Tamasauskas (Leedu) - 8 200
8. Aurimas Naujalis (Leedu) - 6 200
9. Aki Pyysing (Soome) - 4 700

KIngsofTallinn17-682_Winner_ Matias Knaapinen.jpg

Turniiri võitja Matias Knaapinen

OlyBet Kings of Tallinn viimasel päeval sai viiekohalise cashi ka Igor Pihela noorem, kes saavutas kolmanda koha erilisel high-roller turniiril (15 300 eurot). Kuigi tiimivõistluste võit läks soomlastele, jagati 13-tuhande eurone auhinnaraha eestlastest koosneva võistkonnaga, mille teiseks veduriks (lisaks Rolandile) oli ühe turniirivõidu ja ühe neljanda koha saanud Silver Simulask.

Õnnelikke võitjaid oli teisigi. 5000-eurose Monte Carlo turniiripaketi võitis juhuse tahtel Pot Limit Omaha Hi-Lo tšempion Meelis Vist, OlyBeti pokkeritoas toimunud 453 osalejaga telelaua jälgijate freerollil aga "jeremeyclarkson", keda premeeriti tasuta sõiduga Maltal toimuvale MPN Poker Tourile, mis leiab aset kodumaises Olympic Casinos.

Esmaspäeval alanud suurfestivalist võttis osa üle 900 unikaalse mängija ning turniiridirektori Teresa Nousiaineni sõnul oli tegemist ühe meeldejäävaima pokkerifestivaliga Eesti ajaloos. Rikkalikku turniirikava kõrval toimus ka rahamäng, mille suurimad pangad ulatusid reede hilisõhtul koguni üle 50 000 euro!  

Viis päeva väldanud põhiturniiri live-ülekannet võid vaadata siit

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5