Õnnelik naine võitis Pafi netibingoga vaid 2€ piletiga üle 150 000€ jackpoti!
  • Jokker.ee
  • 28.08.2019

Õnnelik naine võitis Pafi netibingoga vaid 2€ piletiga üle 150 000€ jackpoti!

Eelmisel pühapäeval võitis õnnelik bingomängija Paf mänguportaalis Eesti teadaolevalt suurima online-bingo jackpoti. 

Veidi enam kui 150000-eurone suurvõit tuli mängus Bingo Variant Touch 2-eurose piletiga. Telefonil mänginud võitja oli loomulikult äärmiselt üllatunud ning teatas esimesena võidust oma tütrele ning plaanib õnnesõnumit hiljem ka teiste pereliikmetega jagada. Võidu saanud naisterahvas ütles Pafile talle tehtud õnnitluskõnes, et peale võitu on tal hea enesetunne ning soovib läbi mõelda, mida võiduga teha. Plaanis on oma kodu renoveerida ja ehk ka reisile minna ning kindlasti jätab ta raha oma kahele lapsele.

Nii nagu teiste suurte võitude puhul soovitas Paf võitjal mängimisega paus teha ning konsulteerida finantsnõustajatega, kuidas võidetud rahaga ümber käia.


Lisaks suurvõidule läks samas mängus osalejate vahel jagamisele veel 53 väiksemat võitu igaüks summas 3724 eurot. Viimase pooleteise aasta jooksul on Pafis võidetud juba 5 üle 100 000-eurost bingo suurvõitu. Bingo Variant mängu jackpot on hetkel tõusnud 80000 euroni.

Paf pakub ainukesena Eestis võimalust mängida bingot ka saarte ja Võru murret rääkivate mängujuhtidega. Paf Bingos saavad mängijad valida omale sobiva mängujuhi - kas mees- või naishääle, kas saarte, Võru või tavalise kirjakeele. Lisaks  bingole internetis, saab Pafi bingot mängida ka suurematel Läänemere reisilaevadel.

large_width.jpg

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5