OPEM High-Rolleri võitis Ermo Kosk, täna on kavas Pot Limit Omaha 6-max
  • Jokker.ee
  • 09.11.2016

OPEM High-Rolleri võitis Ermo Kosk, täna on kavas Pot Limit Omaha 6-max

Käimasolevate arvult üheksandate online-pokkeri Eesti meistrivõistluste (OPEM) kõrgeima osalustasuga turniiri võitis kogenud mängumees Ermo Kosk (pildil). 8. novembri õhtul toimunud võistlusel osalemine maksis 220 eurot ning see viidi läbi Unibeti pokkeritoas

„Iga-aastane sügava struktuuriga No Limit Holdem High-Roller turniir on mõeldud eelkõige edukatele ja kogenud netimängijatele,“ selgitas Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) juhatuse liige Tanel Reisi. „Ülejäänud turniirid on aga märksa madalama osalustasuga, võimaldades jahtida vabariigi meistritiitlit ka sadadel harrastajatel,“ toonitas Tanel.    

24 osalejaga võistluse lõpetas põnev lõpuheitlus tulevase tšempioni Ermo, 295 osalejaga OPEM-i avaturniiril võidutsenud Kristo Erala, Eesti ühe parima naismängija Carmen-Elina Kupri ning kahekordse Eesti meistri Laur Siboldi vahel. Eriti teravaks muutis selle asjaolu, et auhinnaraha jagus vaid kolmele parimale.

Viimaks väljus lahingust võitjana mitmetel suurturniiridel edukalt osalenud Ermo, kes on mänginud küll korduvalt Eesti meistrivõistluste finaallauas, kuid pole tiitlit veel võitnud. Lisaks 2400 eurole premeeris Unibet teda ka 500-eurose piletiga 2017. aasta Eesti meistrivõistlustele.  

Võitjale järgnes taas väga hea tulemuseni jõudnud Kristo (1440 eurot), kelle algus oli küll vaevaline, kuid hiljem sujus mäng kenasti. Heatasemelist turniiripokkerit näitas ka Carmen-Elina (960 eurot), kes suutis lõppmängus küll mõnda aega domineerida, kuid pidi viimaks Ermole ja Kristole alla vanduma. Visast vastupanust hoolimata jäi just Laurile neljas, vihatud mullimehe koht.  

OPEM 2016: Turniir #4: No Limit Holdem High-roller (24 osalejat)
Lõppjärjestus ja auhinnad (EUR)
1. Ermo Kosk - 2400 + €500 EMV pilet
2. Kristo Erala - 1440
3. Carmen-Elina Kupri - 960

Unibeti pokkeritoas toimub ka Eesti meistrivõistluste viies turniir, mis algab 9. novembril kell 19:00. Tänane võistlus viiakse läbi populaarses 6-max Pot Limit Omaha mänguformaadis 5000 stardipunkti ning 10-minutiliste tasemetega. 22-eurose sisseostuga turniirile saab kvalifitseeruda ka läbi kell 18:00 algava turboformaadis online-satelliidi, mille sisseost on €2,20. 


Selleaastased online-pokkeri Eesti meistrivõistlused viiakse läbi Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) ning Triobeti, OlyBeti, Pafi ja Unibeti koostöös. Tiitlivõistluste raames korraldatakse 13 turniiri erinevates mänguformaatides. 

Artikli foto: Rene Velli

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5