Optibet Poker alustas tegevust PartyPoker võrgustikus
  • Jokker.ee
  • 08.06.2021
  • 0

Optibet Poker alustas tegevust PartyPoker võrgustikus

8. juuni õhtul alustas Optibeti pokkerituba tegevust maailma suurimate pokkerikeskkondade hulka kuuluvas PartyPoker võrgustikus.

See on äsja Briti hasartmängugigandi Entain (ka PartyPokeri, Bwini, Ladbrokes'i ja SportingBeti omanik) omandusse läinud Optibetile juba teine kolimine - 2019. aastal alustati esimese Eesti toana tegevust GG-võrgustikus, alates 2020. aasta suvest opereeriti aga iPokeris.

Tasub rõhutada, et Optibet tegutseb PartyPokeris eksklusiivselt, mis teisisõnu tähendab, et eestlased saavad nüüdsest mängida PartyPoker võrgustikus ainult läbi Optibeti. Kõige parem uudis on aga see, et kogu Optibeti kaudu võidetud raha on Eesti residentidele 100% maksuvaba ning PartyPokeris leidub paljugi ahvatlevat igal tasemel mängijatele.

Kuna uus tarkvara on alles käivitatud, palun Optibet oma mängijatelt alguses pisut kannatust ning mõistmist, kui näiteks mõni tõlge tundub veidi arusaamatu. Nad lubavad teha pidevat tööd selle nimel, et oma keskkonda jooksvalt uuendada, seda aina kliendisõbralikumaks muuta ning Eesti mängijatega dialoogi hoida. Tarkvara on esialgu kättesaadav inglise ja vene keeles.

Optibeti uutest promodest kirjutame kindlasti juba lähiajal, kuid juba praegu tasub pöörata tähelepanu sellele, et uusi mängijaid (sh. ka neid, kes oli varasemalt Optibeti konto kas GG- või iPoker võrgustikus) ootab esimese 30 päeva jooksul tõeliselt vinge, kuni 80%-line cashback, edaspidi pakutakse aga kuni 40%-list rakebacki, mille täpne suurus sõltub mängija aktiivsusest.

2001. aastal asutatud PartyPoker oli kuni 2006. aastal jõustunud UIEGA-ni maailma suurim pokkerituba, kus mängis tipphetkedel üheaegselt üle saja tuhande mängija. Viimastel aastatel on PartyPoker teinud tugevat tööd selle nimel, et naasta maailma suurimate tegijate hulka. PartyPokeri promod, turniirifestivalid ja teleprojektid on maailmatasemel ning tasub meenutada, et just seal võitis Ottomar Ladva selle aasta veebruaris üle 432 tuhande euro.  

KLIKI SIIA NING AVA UUS OPTIBET POKER! 

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5