LIVE

Oskar Ojaveer tegi oktoobri Paf Live'il ammuse unistuse teoks
 • Jokker.ee
 • 08.10.2017
 • 0

Oskar Ojaveer tegi oktoobri Paf Live'il ammuse unistuse teoks

7. oktoobril toimunud Paf Live'i pokkeriturniir lõppes kolme parima vahel sõlmitud diiliga. Esikoha vormistas endale aga Oskar Ojaveer, kes on Pafi tiitlit püüdnud juba ammusest ajast.

Ihaldusväärse tiitli järele oli laupäeva pärastlõunal tulnud 91 pokkerimängijat. Neist 18 sooritas ka re-entry ning ühes 70-euroste sisseostudega paisus auhinnafond 6943 euro suuruseks. Sellest jagu 10 parima premeerimiseks. 

Turniir esimeses pooles kulges mäng tavapärases tempos ja ükski mängija teistest oluliselt ette rebida ei suutnud. Turniiri teises pooles sai aga selgeks, et eriti tõsiselt võtsid võitlust seekord naispokkerimängijad. Kui järel oli 35 parimat, moodustasid õrnema soo esindajad neist koguni neljandiku. 

Finaallauda jõudis naisi aga täpselt kolm - Airin Pindis, Annika Haaviste ja Christel Piller. Daamid lõpetasid vastavalt 3., 4., ja 5. kohal, teenides 694, 465 ja 375 eurot.

Napilt jäi finaallauast välja head pokkerit mänginud Ants Aidla, kes sai lohutuseks uue Paf Live'i pääsme. Sama lisaauhind kuulus ka Airin Pindisele, kes lõpetas naistest kõrgeimal kohal.

Ka Carmen-Elina Vistil õnnestus endale skoorida tasuta Paf Live'i pääse. Seda läbi lisavõistluse, mille kuulutas välja Pafi esindaja Laur Sibold. Nimelt kuulus pääse esimesele mängijale, kes näitab ette punaste kolmede taskupaari. Carmen-Elina Vistil õnnestus kolmed käest leida juba esimesel mängutasemel.

Finalistide esikolmiku moodustasid aga pokkeriringkonnas hästi tuntud Oskar Ojaveer, värske veri Taago Tamm ning Park kasiino ilmselt üks kogenuim soomlasest regular Timo Öykkönen.  Kohe pärast neljanda koha selgumist tegi Tamm lauakaaslastele ettepaneku arutada rahakokkulepet, ent Öykkönenil oli veel piisavalt püssirohtu, mistõttu avaldas ta soovi edasi mängida.

Kokkulepe tuli uuesti arutlusele, kui meeste stäkid olid täielikult võrdsustunud ja nüüd olid kõik diiliga nõus. Raha jagati võrdselt, mis tähendas kõigile 1473 euro suurust auhinnaraha. 

Mäng muutus kohe lahtisemaks ja üsna pea oli Öykkönen konkurentsist väljas. Ojaveer ja Tamm jätkasid heads upi tõsisemas toonis, kuna soov karikas koju viia oli mõlemil. Duellis jäi peale Ojaveer, ent seda läbi Tamme tabanud ebaõnne. Viimases jaotuses liiguti all-ini enne flopi avamist ja kõrgemate kaartidega mängis just Tamm. Laual avatud  andis tabamuse Ojaveerile, kellel oli veidi suurem stäkk. Nii oligi võitja selgunud. 

Taago Tamm nentis, et võidust ilma jäämine teeb mõnevõrra tuska, kuid oli tegelikult väga rahul ka teise koha ja auhinnarahadega, sest mitte just väga sageli pokkerit mängiva Tamme jaoks oli tegemist senise suurima rahalise auhinnaga. 

Ojaveer oli seevastu oma sooritusega täielikult rahul. "Olen seda karikat jahtinud juba teab mis ajast," tõdes õnnelik võitja. 

Finalistid said lisaks auhinnarahadele ka mitmeid Pafi meeneid ja esikohale kuulus ka 110-eurone Pafi pokkeritoa turniiripilet. 

Paf Live 07.10.2017: €70 No Limit Holdem re-entry (91 osalejat)

 1. koht Oskar Ojaveer - 1473 €
 2. koht Taago Tamm - 1473 €
 3. koht Timo Öykkönen - 1473 € 
 4. koht Airin Pindis - 694 € 
 5. koht Annika Haaviste - 465 € 
 6. koht Christel Piller - 375 €
 7. koht Sergei Oganesjan - 291 € 
 8. koht Stanislav Smeljov - 257 €
 9. koht Jaan Vaabel - 229 €
 10. koht Ott Jaakson - 208 €

Turniiri live-blogi on võimalik täismahus lugeda siit

Järgmine Paf Live toimub juba 4. novembril ning sellele saab kvalifitseeruda päris tasuta Pafi pokkeritoas. 

Satelliidid toimuvad:
Teisipäeviti kell 19:30: freerollil antakse ära üks pileti live-turniirile,
Teisipäeviti kell 20:30: 11€  sisseostuga freezout-turniiril on garanteeritud 2 kohta,
Pühapäeviti kell 20:30: 11€ turniiri võitjatele antakse vähemalt 1 pilet Paf Live turniirile.

Seotud mängud

Kommentaarid

Pokker
Spordiennustus
Kasiino