Paf Live'il uus mitmekordne tšempion - Mario Ruuto tegi seda jälle
 • Jokker.ee
 • 13.05.2018
 • 0

Paf Live'il uus mitmekordne tšempion - Mario Ruuto tegi seda jälle

Kadrina pokkerihirm Mario Ruuto on Paf Live'i tegijate hulgas kanda kinnitamas - kolme kuu jooksul on ta koju viinud juba kaks karikat

12. mai päikeselisel pärastlõunal kogunes Olympic Park Casinosse 82 pokkerimängijat, kes pidasid maha järjekordse lahingu. Sisseostude ja 18 re-entry tagajärjel kogunes auhinnafondi 6370 eurot, mis pidi jagunema 10 parima vahel. 

Lisaks auhinnarahadele läks ära andmisele ka muid preemiaid. Õigeks ajaks kasiinosse tulnute vahel loositi välja 70 eurot sularaha, mille sai endale Sirkka-Liisa Seppälä. Tänu sellele kujunes turniir soomlannale freerolliks, sest kuigi rahakohale tal tulla ei õnnestunud, jäi temast sooritamata ka re-entry. Esikümnesse polnud asja ka naise elukaaslasel Timo Öykkönenil, ehkki ta jõudis sellele üsna lähedale. 

Elukaaslastest pokkeripaaride edust on huvitaval kombel saamas igakuistel pokkeriturniiridel uus trend. Kui möödunud kuul võtsid ühel turniiril kaksikvõidu abikaasad Christel ja Leino Piller, siis seekordsel Paf Live'il olid samale sooritusele väga lähedal Kadrinast pärit Mario Ruuto ja tema elukaaslane Birgit Veber. Birgit lõpetas kõrgel 4. kohal, teenides 637 eurot. Ühtlasi oli tema ka turniiri parim naismängija, mis kindlustas talle uue tasuta pääsme. 

Teatavasti kingib Paf uue pääsme ka mullikohal lõpetavale mängijale, mistõttu algas hand by hand mäng juba siis, kui järel 12 parimat. Ikka selleks, et selgitada õiglaselt välja mängija, kes peab päris tühjade kätega lahkuma. Lahing oli tuline ja kestis tükk aega ning lõpuks osutus 12. kohal lõpetajaks Mati Pirn. Lõpplahendus oli igati õiglane, sest Pafi esindusmängijana saab ta turniiril osaleda nagunii igal kuul.

Seega läks uus pääse nädalavahetuse ametlikule mullipoisile Ralf Hamburgile, kes ei suutnud hoolimata igakülgsetele püüdlustele oma väikest stäkki vastaste eest kaitsta. Ka päev varem toimunud pokkeriturniiril oli mulliks just Ralf. 

Paf Live'i tõenäoliselt kõige kiiremini mängitud finaallauas ütlesid sõna sekka mitmed pokkeriringkonnas tuntud näod. Agressiivset ja jõulist pokkerit mänginud Kristjan Maasalu alustas finaali kindla chipliidrina, kuid läbi ebaõnnestunud calli Mario all-ini vastu läks suurem osa stäkist kaduma, mistõttu jäi tema tulemuseks lõpuks 5. koht ning tasuks 427 eurot

Koht kõrgemal lõpetas Siim Suviste, kes tegi aprilliga võrreldes parema tulemuse. Kuu tagasi teenis Siim 4. koha eest 707 eurot, seekord oli teenistuseks 873 eurot

Heads up Mario ja 11-euroselt satelliidilt pileti võitnud Arvo-Mart Elvisto vahel algas esimese võimsa ülekaaluga. Et kohustuslikud pimepanused olid juba väga suured, oli ette näha, et ainsaks võimaluseks edu saavutada, oli oma väike stäkk kiirelt üles duubeldada. Selle katse võttis Arvo-Mart ette taskukaartidega  ning sai calli Mario -lt. Avatud lauakaardid andsid Mariole maja, mis tähendas, et turniir oligi lõppenud. 

Arvo-Mardi kukrusse lisandus 1242 eurot, Mariole aga igati õiglaselt välja teenitud 1943 eurot. Lisaks auhinnarahale kuulus Mariole ka imekaunis pokkerikarikas, millesarnaseid on tal nüüd kodus kaks, sest ka märtsis toimunud heitlusest väljus võitjana just tema. Sellega on Mario enda nime lisanud Pafi mitmekordsete tšempionite kuulsusealleele, kuhu kuuluvad näiteks Taivo Sillaste, varalahkunud Aare Ojamäe ning mitmed teised kõlavad nimed. 

Laupäevase turniiri põnevamaid sündmusi saab järele lugeda Jokkeri kohapeal valminud live-blogist.

Paf Live 12.05.2018: €70 No Limit Holdem re-entry (82 osalejat, 18 re-entryt):

 1. koht Mario Ruuto - 1943 € 
 2. koht Arvo-Mart Elvisto - 1242 €
 3. koht Siim Suviste - 873 €  
 4. Birgit Veber - 637 €
 5. Kristjan Maasalu - 427 €
 6. Mario Eichenberg - 344 €
 7. Karl Jönsson - 268 €
 8. Margus Tuvikene - 236 €
 9. Viacheslav Kovalev - 210 €
 10. Indrek Reitalu - 191 €

Järgmine Paf Live toimub juba 9. juunil. Turniirile saab kvalifitseeruda kasvõi tasuta - ikka Pafi pokkeritoas. 


Tähelepanu! Paf on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Pokker
Spordiennustus
Kasiino