LIVE

Paul või Woodley? Panusta Coolbetis mõlemale mehele megakoefiga 35.0!
  • Jokker.ee
  • 23.08.2021

Paul või Woodley? Panusta Coolbetis mõlemale mehele megakoefiga 35.0!

Ööl vastu esmaspäeva, 30. augustit võtab kuulus Youtuber Jake Paul ette järjekordse poksimatši. Varem on mees pidanud kolm lahingut - Youtuberi, NBA mängija ning MMA tšempioni vastu - millest kõigist on õnnestunud võitjana väljuda. Ja mitte ainult - kõik võidud on tulnud koguni nokaudiga!

Nüüd on vastaseks järjekordne vabavõitluse äss Tyron Woodley, endine kergkeskkaalu maailmameister. Woodley pole varem "päris poksiga" tegelenud ning viimasel ajal paraku ka vabavõitluses kaotuselainel olnud, mistõttu prognoosib Coolbet võitjaks Pauli. See on lihtsalt vihjeks öeldud ;)

Uusi Coolbeti mängijaid ootab aga lausa erakordne pakkumine: Tee 1-eurone panus emba-kumba võidule hiiglasliku 35-kordse koefiga!

Pea meeles, et panuse peab tegema päris rahaga, seega ei tohi sissemakset tehes kasutada ühtegi boonuskoodi (tervitusboonust või mõnda muud pakkumist võib kasutada oma järgmise sissemaksega). Panus tuleb teha emba-kumba mehe võidule. Panuse kinnitamiseks tee linnuke piletil olevasse "Võimendatud koef" kasti.

Lubatud on kuni 1-eurone panus, mis peab olema esimene Sinu poolt tehtud panus pärast konto avamist. Sõltumata sellest, mis koefitsendid on Coolbeti veebilehel/ennustuspiletil välja toodud, arvestatakse Sinu panuse puhul võidu koefiks 35.0. Juhul, kui Sinu poolt valitud mees võidab, lisab Coolbet võidetud summa Sinu kontole esmaspäeval kell 16:00. Sellele rahale ei kehti läbimängimise nõudeid ning hiljem saab kasutada kõiki teisi Coolbeti deposiitboonuseid. 

Pakkumine kehtib vaid uutele Coolbeti klientidele Eestist, kes registreerivad konto ning teevad sissemakse kampaaniaperioodi (23.-30. august kell 02:59) jooksul.

AVA COOLBETI KONTO JA SAA KOHE 25 TASUTA SPINNI!
Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5