Coolbeti Premium Liiga ennustusmäng + nädalavahetuse mängu tasuta panused
  • Jokker.ee
  • 07.08.2021
  • 0

Coolbeti Premium Liiga ennustusmäng + nädalavahetuse mängu tasuta panused

Nädalavahetustel tasub taas usinalt jalgpalli jälgida ning võtta osa kahest kasulikust Coolbet eripakkumisest.

Premium Liiga tasuta ennustusvõistlus

Nädalavahetusel saab taas hoo sisse Premium Liiga ning Sul on hea võimalus osaleda ennustusvõistlusel. Piisab vaid Coolbeti konto olemasolust (selle puudumisel ava konto siin), sest kaasalöömine on tasuta ning isegi deposiiti pole vaja teha! Punkte teenid järgmiselt: 

ÕIGE MATŠI SKOOR – 10 punkti  

MATŠI TULEMUS + ÜHE MEESKONNA VÄRAVATE ARV – 6 punkti

AINULT MATŠI TULEMUS – 3 punkti

AINULT ÜHE MEESKONNA ÕIGE VÄRAVATE ARV – 1 punkt

iga Premium Liiga mänguvooru (ringi ehk raundi) auhinnafond on 300 eurot, mis jaguneb 5 parima vahel (võitja saab 100, viimane rahakoht 20 eurot). Peale viimast (kümnendat) ringi saab 500 eurot see mängija, kel on kümne raundi lõppedes kõige suurem skoor.

NB! Võimalik on võita ka 1000-eurone Jackpot, mis kuulub Coolbeti kliendile, kes suudab mistahes raundis kõikide mängude skoorid korrektselt ennustada.

Saa iga nädal 5-eurone tasuta panus!

Lisaks võimalusele auhinnaraha jahtida ning Jackpoti püüda saab iga osaleja ka käegakatsutava preemia. Tee iga nädal vähemalt 10 € väärtuses panuseid Eesti jalgpallile ning Coolbet annab Sulle järgneval esmaspäeval 5 € tasuta panuse.

Pakkumine kehtib igal nädalal, terve hooaja! Tasuta panuse saamiseks peab koefitsient olema vähemalt 1,50 ning tasuta panus tuleb hiljem 3x vähemalt 1,50 koefiga läbi mängida. 

Seegi pole veel kõik - Sul on hea võimalus osaleda ka Fantaasialiigas ning võita nii raha kui unistuste vutireis Inglismaale!

Iga värav toob tasuta panuse!

Igal nädalavahetusel saab panustada ühele valitud vutilahingule ning teenida tasuta panuseid iga selles mängus löödud värava eest.

Vali üks nädalavahetuse mängu kahest võistkonnast, tee 1X2 tulemusele vähemalt 25-eurone panus ning teeni 5-eurone tasuta panus iga värava eest, mille Sinu poolt valitud meeskond lööb!

Kehtivad järgmised reeglid: 

- Osalemiseks tuleb pakkumisega Coolbeti veebilehel liituda, lingi leiad siit.

- Kui valitud mäng lõpeb normaalajal viigiga, siis tasuta panuseid välja ei maksta.

- Arvesse ei lähe: viigile tehtud panused, topeltvõimalus, live-panused, süsteemipanused, need panused, millele on tehtud Cash Out või mis iganes teine panusetüüp peale 1X2.

- Tasuta panuse boonus tuleb läbi mängida 3 x 1.5 koefiga, enne kui seda saab välja võtta või kasutada teistes toodetes.

NB! 100% tagasimakse!

Kindlasti tasub olla teadik, et igal hommikul avaldab Coolbet ühe päeva mängu, millele saab panustada 100% tagasimaksega. See tähendab erakordselt häid koefitsiente, sest kihlveokontori marginaal puudub! See võib vabalt olla ka seesama, valitud nädalavahetuse mäng!

Coolbet bäönner.jpg

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5